Kolejna porażka siatkarek Siarki (fotoreportaż oraz video HD)

Drugoligowe siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg uległy na własnym parkiecie drużynie z Sędziszowa 1:3. To Czwarta porażka z rzędu podopiecznych Andrzeja Dróbkowskiego.

W pomeczowym wywiadzie Dróbkowski nie oszczędził zawodniczek, wytykając im zarówno brak zaangażowania jak i „bezmyślną grę”. – Przegraliśmy głównie przyjęciem zagrywki, szczególnie w pierwszym secie, przy stanie 12: 12, po naszych błędach rywalki odjechały nam na pięć punktów.  Słabo również zagrywaliśmy, w przerwach zwracałem na to uwagę, ale zawodniczki zachowywały się tak jak gdyby o tym zapominały.

– Ponadto dziewczęta oduczyły się wygrywać. To kolejny mecz, w którym prowadząc w końcówce seta kilkoma punktami ostatecznie go przegrywamy. Tak było w drugim secie, w którym mieliśmy przewagę pięciu punktów (18: 13) – dodał.

Po 11 kolejkach tarnobrzeżanki z 9 punktami na koncie zajmują 8 miejsce w tabeli, tracąc do lidera z Biłgoraja 28 punktów. Następny mecz siatkarki Siarki rozegrają w Nowym Sączu z tamtejszą Sandecją 8.01.2011r.

Siarka Tarnobrzeg: Patria Sędziszów M – 1:3 (18:25, 21:25, 25:21, 20:25)

Foto i video: Piotr Morawski