Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ANIA WYSZKONI Z KONWOJEM MUSZKIETERÓW W TARNOBRZEGU

Styczeń 25, 2011 8:24 AM
Koncert Ani Wyszkoni, patrona dziesiątego Konwoju Muszkieterów odbędzie się w piątek, w tarnobrzeskiej hali OSiR, o godz. 19. Impreza  jest formą podziękowania klientom Intermarché i Bricomarché, którzy dołączyli do tegorocznego Konwoju Muszkieterów kupując wyznaczone produkty, lub wrzucając pieniądze do wystawionych skarbonek Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”.

Od 2001 roku, kiedy pierwszy konwój z darami wyruszył w podróż po kraju, ponad 1300 placówek otrzymało wsparcie o wartości bliskiej 6 mln zł. W tym roku Fundacja Muszkieterów wsparła finansowo 244 placówki wskazane lokalnie przez właścicieli sklepów.

Aktywność społeczna 185 przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie i ich znajomość społeczności, w których działają, pozwala zaoferować pomoc osobom i placówkom, które aktualnie znajdują się w największej potrzebie. Dzięki temu, że nasze sklepy zlokalizowane są głównie w miastach zamieszkałych przez 20 – 70 000 mieszkańców, mamy wyjątkową szansę dotarcia z darami do małych placówek, niejednokrotnie omijanych przez akcje o zasięgu ogólnopolskim. Muszkieterowie, pracujący i aktywnie działający na rzecz lokalnych społeczności, potrafią wskazać ośrodki czy rodziny szczególnie wymagające wsparcia.

Konwój im tę pomoc oferuje. Współpraca z Fundacją Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” pozwoliła nam dodatkowo zaangażować się w działania na rzecz dzieci dotkniętych porażeniem mózgowym i wadami genetycznymi” – powiedział Marek Feruga, Prezes Fundacji Muszkieterów.

Od 6 grudnia klienci Intermarché mogli wesprzeć Konwój, nabywając wyznaczone produkty. Dochód z ich sprzedaży oraz środki przekazane przez Fundację Muszkieterów został przeznaczony na zakup darów dla ośrodków wskazanych przez właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché.

Corocznie patronem Konwoju zostaje jedna z polskich gwiazd. W poprzednich edycjach akcji, strój muszkietera przywdzieli: Stanisław Soyka, bracia Golcowie, Krzysztof Krawczyk, Natalia Kukulska, Majka Jeżowska i zespół Arka Noego. W 2010 roku patronem akcji została Ania Wyszkoni.

Z okazji 10-lecia Konwoju Muszkieterów patronem medialnym akcji została TVP2. W ramach współpracy Fundacja została współorganizatorem koncertu Telewizji Polskiej „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.

Relację foto od naszych  trzech fotoreporterów oraz video HD z koncertu Ani Wyszkoni w Tarnobrzegu zobaczysz na portalu www.nadwisla24.pl – Zapraszamy po koncercie.

6 Responses to ANIA WYSZKONI Z KONWOJEM MUSZKIETERÓW W TARNOBRZEGU

 1. były pracownik intermarche Odpowiedz

  27 stycznia 2011 at 12:06

  Organizują koncert w ramach podziękowania dla klientów ale bilety kosztują 40 zł :) , nie dziwi mnie to skoro większość pracowników dostaje za cały etat najniższą krajową, to i na tym pseudo dziękczynnym koncercie muszą zarobić

  • JANKIEL Odpowiedz

   27 stycznia 2011 at 19:18

   NIESTETY ŻYCIE JEST BRUTALNE.

 2. Cartman Odpowiedz

  27 stycznia 2011 at 20:45

  Fajnie, że coś się dzieje w mieście. W Tbg nie ma wiele osób zajmujących się organizacją koncertów “gwiazd”. Generalnie akcja jest nastawiona na ściągnięcie klientów do sklepu a nie realną pomoc. Właściciel sklepu wskazuje jedną placówkę w swoim mieście i ona otrzymuje 3000zł… a np. 2000 osób aby wejśc na koncert musi zrobić zakupy za 39zł, dzięki tej akcji wielu mieszkańców Tarnobrzega i okolic w ogóle dowie się, iż taki sklep istnieje…

  Do “były pracownik intermarche” – sam pewnie dobrze wiesz ilu jest zatrudnionych osób na normalną umowę o pracę(za najniższą krajową) a ile jest z robót interwencyjnych i z orzeczeniem o niepełnosprawności – z jednej strony wielka firma z ogromną pompą “pomaga” za 3000zł(gdzieś tyle to chłopaki ze “Złotej Siarki” zebrali dla domu dziecka) a z drugiej strony wykorzystuje wszystkie możliwości obniżenia kosztów pracy – do czego ma oczywiście prawo… ale pracownik siedzi cicho, ważne aby klienci przychodzili i kupowali…

  • DONKE Odpowiedz

   27 stycznia 2011 at 22:20

   GŁOSUJCIE NA P.O. A BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ.”ROBOL “MA BYĆ” ROBOLEM “ZA 800 ZŁ,A LEKARZ MA ZARABIAĆ 15 000 ZŁ,TYLKO TEN “ROBOL’ MA KASĘ FISKALNĄ A LEKARZ ,PRAWNIK ITP…..NIE!!!!!!!!!TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ.MOTTO – PODNOSIMY WSPÓLNIE PAŃSTWO Z KRYZYSU

 3. Cartman Odpowiedz

  27 stycznia 2011 at 23:41

  “Robol ma być robolem” – ktoś musi pracować na wyższą głośno krzyczącą i zawsze mało mającą klasę i dodatkowo siedzieć cicho. Tego nie zmieni chyba żadna opcja polityczna, za SLD było lepiej? nie, za PiS? nie, jedynie przed wyborami wszyscy prześcigają się o jego głos a później jest jak widzimy. Z kasami fiskalnymi to faktycznie lipa. PO złe, PiS zły to kto ma coś zmienić w naszym kraju?

 4. daro Odpowiedz

  28 stycznia 2011 at 07:51

  Robol ma kasę fiskalną. ciekawe gdzie, chyba w du… żym poważaniu. a kto ci donkę bronił iść na studia medyczne. Zapewne PO albo SLD?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>