Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nabór wniosków o wsparcie na odbudowę gospodarstw zniszczonych przez powodzie

Luty 14, 2011 4:50 PM
Prezes ARMiR Tomasz Kołodziej ogłosił trzeci nabór wniosków z działania „Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk żywiołowych oraz wprowadzenie odpowiednich działań zapobiegawczych” , który zostanie uruchomiony w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Kolejny nabór wniosków został ogłoszony w związku z ogromnymi stratami, poniesionymi przez rolników z terenów nawiedzonych przez powodzie i inne klęski żywiołowe. Środki na wsparcie będą rozdzielane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Rolnicy będą mogli składać wnioski o przyznanie pomocy na odbudowę gospodarstw zniszczonych przez powodzie od 2 lutego do 15 marca 2011r. Warunki przyznawania pomocy oraz dokumenty niezbędne przy ubieganiu się o wsparcie są takie same jak w poprzednich naborach.

O przyznaniu pomocy nie będzie decydowała kolejność składania wniosków. Wsparcie będzie przysługiwało według liczby punktów przyznanych na podstawie kryterium wnioskowanej przez rolnika wysokości pomocy oraz wielkości szkód poniesionych w jego gospodarstwie.

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie : www.arimr.gov.pl

Źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>