przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Mastalerz: Proponuje panu Gospodarczykowi, aby dużo i głośno czytał, a nie pisał listy, z których nic nie wynika (video HD)

Luty 23, 2011 7:49 PM
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Mastalerz odniósł się do kilku zarzutów przedstawionych mu przez radnego Tadeusza Gospodarczyka. Komentarz radnego PSL w sprawie budżetu miasta Tarnobrzega na rok 2011 trafił wczoraj do lokalnych mediów.

Prezydent Mastalerz odniósł się min. do pytania o koszty magistratu, które nie uległy zmianie w stosunku do projektu budżetu z 15 listopada. „ Czyżby prawdą było, że urząd nie był i nie jest za drogi?” – pyta radny Gospodarczyk.

- Jeżeli pan Gospodarczyk jest tak publicznie zapobiegliwy, powinien swoim mentorom politycznym, odchodzącym prezydentom zadać pytanie: Ile odchodzący prezydenci kosztowali miasto z tytułu zbędnych ekwiwalentów za niewykorzystany urlop, (…) jak również mógłby zapytać swojego mentora Jana Dziubińskiego dlaczego w kampanii wyborczej zatrudnił 9 nowych pracowników magistratu, (…), – odpowiada prezydent Mastalerz.

- Szczytem wszystkiego jest podpisanie na czas nieokreślony umowy z urzędniczką 10 grudnia, a więc w ostatnim dniu urzędowania – dodaje.

Link do listu radnego Tadeusza Gospodarczyka

Cały komentarz prezydenta Norberta Mastalerza w zapisie video HD.

Foto&video: Piotr Morawski

4 Responses to Mastalerz: Proponuje panu Gospodarczykowi, aby dużo i głośno czytał, a nie pisał listy, z których nic nie wynika (video HD)

 1. KGB Odpowiedz

  23 lutego 2011 at 22:44

  Pojechał Norbi po Gospodarczyku, ale sam się prosił… :) Przy okazji ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o byłym prezydencie, miał tupet podpisując tą umowę w ostatnim dniu sprawowania urzędu. Ciekawe ile jeszcze syfu wypłynie po poprzedniej władzy… ? Jeszcze kilka miesięcy urzędowania nowego prezydenta i już nie będzie mógł wyciągać brudów po poprzedniej ekipie. Zacznie się odpowiadanie za własne czyny…

 2. jankes Odpowiedz

  24 lutego 2011 at 09:16

  GOSPODARCZYK CHCIAŁBY Z NADWYŻKI BUDŻETU ORGANIZOWAĆ ŻYCIE NAD JEZIOREM. ALE O ZGROZO ON TRAKTUJE PRZYSTAŃ JAK SWÓJ WŁASNY FOLWARK…

 3. Wilk morski Odpowiedz

  25 lutego 2011 at 00:56

  Korzystanie z przystani powinno być jasno i przejrzyście wyjaśnione, może mieć własny folwark ale nie za publiczne pieniądze…

 4. obserwator Odpowiedz

  25 lutego 2011 at 14:29

  gadanie gadaniem, a na przystani rządzi Gospodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>