przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Medal „Serce za serce”

Luty 25, 2011 4:05 PM
Iwona Kołek i Norbert Mastalerz otrzymali w czwartek złote medale „Serce za serce” przyznane przez kapitułę krakowskiej fundacji Prometeusz.

Za dotychczas okazane wielkie serce wobec osób najbardziej pokrzywdzonych przez los, a zwłaszcza dzieci niepełnosprawnych Krakowska Fundacja Prometeusz przyznała w styczniu Norbertowi Mastalerzowi i Iwonie Kołek Złoty Medal „Serce za serce”.

- Jesteśmy głęboko przekonani, że Panu Prezydentowi nie jest obojętny los dzieci niepełnosprawnych i chorych, niechcianych i odtrąconych, a także dzieci biednych, które ciągle jeszcze nie są akceptowane przez nasze społeczeństwo. Dlatego postanowiliśmy przyznać Panu Norbertowi Mastalerzowi to wyróżnienie – wyjaśnia prof. zw. Kazimierz Flaga, prezes zarządu Fundacji.

- Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Wiem, jak ważna jest pomoc drugiemu człowiekowi. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam potrzebny innych ludzi. Mam nadzieję, że jako prezydent miasta niejednokrotnie będę miał okazję, aby pomagać innym – mówi Prezydent Mastalerz.

Fot. Agata Rybka

Źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>