Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ruszają konsultacje Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Marzec 1, 2011 8:30 PM
Prezydent Miasta Tarnobrzeg zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe do zapoznania się z projektem Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2011. Konsultacje potrwają od 1 do 8 marca 2011 roku, do godziny 15:30.

Konsultacje polegają na wypełnieniu załączonego formularza zgłaszania uwag do Programu Współpracy. Załącznik ten można przesyłać w wersji elektronicznej na adres email k.michalik@um.tarnobrzeg.pl oraz zostawiać w Biurze Obsługi Interesantów, w sektorze A, sala 1 (kierownik Biura Obsługi Interesantów), ul. Mickiewicza 7.

Na kopercie (lub w tytule emaila) należy wpisać KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY 2011.

- Wiem jak ważna jest współpraca z organizacjami pozarządowymi. Wierzę, że przyniesie ona wiele korzyści nie tylko organizacjom, ale przede wszystkim mieszkańcom, a także wpłynie na promocję miasta w naszym regionie – mówi Prezydent Norbert Mastalerz.

Na 7 marca br. planowane jest otwarte spotkanie, podczas którego będzie można zapoznać się z projektem programu oraz wyrazić swoje opinie. Miejsce i godzina rozpoczęcia spotkania zostaną podane w tym tygodniu.

Dokumenty do pobrania znajdują się pod adresem : http://www.tarnobrzeg.pl/php/index.php?action=aktual_item&menu=&id=2310&tyt_nagl=2011-03-01&nazwa=szczeg%F3lnie%20wa%BFne&id_kat=4

źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>