przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Szajka& Hipotonia zagrają dla chorego Siarkowca

Marzec 2, 2011 11:50 AM
W piątek 11.03 w tarnobrzeskiej Tapimie odbędzie się koncert hip-hopowy, z którego całkowity dochód będzie przeznaczony na rehabilitację chłopaka, który uległ wypadkowi samochodowemu. – My tzn. Siarkowcy trzymamy się bardzo blisko, ten chłopak jest dla nas jak brat, i po prostu chcemy mu pomóc, czujemy się do tego zobowiązani – powiedział w rozmowie z NW24 prezes Stowarzyszenia Złota Siarka, Wojciech Broda.

Koncert organizują wspólnie wszystkie środowiska Siarkowców w Tarnobrzegu. Jako support zagrają Suplement Raptus i Votec. – Jeżeli ktoś jest kibicem Siarki, powinien tam być, ponieważ może połączyć dobrą zabawę z pomocą, dla chłopaka, który tego po prostu potrzebuje, który jest bardzo zaangażowany Siarkowcem – tłumaczył portalowi NadWisłą 24 prezes.

Bilety w dniu koncertu 20zł, przedsprzedaż 15zł. Dziewczyny płacą za wstęp 10zł niezależnie, kiedy kupią bilet. – Zespoły grają jedynie za zwrot kosztów dojazdu, a przyjeżdżają z Krakowa i z Nowego Sącza – wyjaśniał NW24 Wojciech Broda.

Oprócz kupna biletów można wrzucać pieniądze do puszek, które wystawione są w Irish Pubie i w Orbicie. – Na tę chwilę jest to akcja jednorazowa. Jeśli okaże się, że kwota, którą zebraliśmy nie będzie wystarczająca, wtedy pomyślimy o zorganizowaniu jakiś gadżetów okolicznościowych – powiedział NW24 prezes.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00


One Response to Szajka& Hipotonia zagrają dla chorego Siarkowca

  1. Jasiek G. Odpowiedz

    2 marca 2011 at 18:00

    Szczytny cel i dobra muza, Siarkowcy kolejny raz pokazują, iż kibicem być to nie tylko doping i sportowe zmagania. Tak trzymać i do zoba na koncercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>