przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

“Przyjazny Brzeg” dla Tarnobrzega

Marzec 7, 2011 5:38 PM
Nagrodę “Przyjaznego Brzegu za 2010 rok” dla Urzędu Miasta Tarnobrzeg odebrał w weekend z rąk Sekretarza Generalnego ZG PTTK Andrzeja Gordona, Prezydent Miasta Norbert Mastalerz. Nagrodę przyznano Tarnobrzegowi za przemianę kopalnianego wyrobiska w atrakcję turystyczno-rekreacyjną.

- Cieszy mnie ta nagroda, ponieważ jest najlepszym dowodem potencjału, jaki tkwi w Jeziorze Machowskim, którego renoma znana jest już w całym kraju. Pomimo, że Jezioro jeszcze nie funkcjonuje na pełnych obrotach, jest już dostrzegane i co najważniejsze, także doceniane przez środowiska wodniackie i turystyczne. Wierzę, że w ciągu najbliższych lat Jezioro Machowskie stanie się perełką nie tylko Tarnobrzega czy województwa podkarpackiego, ale i całego kraju.

- Myślę, że tego byśmy sobie wszyscy życzyli, dlatego mogę zapewnić, że będę robił wszystko i pukał do każdych drzwi, aby Jezioro jak najszybciej stało się atrakcją nie tylko dla mieszkańców, ale i dla turystów – powiedział Norbert Mastalerz, Prezydent Tarnobrzega. Jak zapewnił, przyznana nagroda bardzo cieszy, ale i zobowiązuje do ciężkiej pracy.

Była to już VII edycja konkursu o Nagrodę Przyjaznego Brzegu za rok 2010. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Sportu i Turystyki. W pracach jury, któremu przewodniczył Sekretarz Generalny ZG PTTK Andrzej Gordon, uczestniczył także sekretarz Mirosław Czerny oraz delegaci Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Infrastruktury, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiego Związku Żeglarskiego oraz dotychczasowych laureatów Grand Prix Przyjaznego Brzegu. Do tegorocznej edycji konkursu rekomendowano rekordową liczbę, 37 zgłoszeń.

foto&źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>