przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ministerialne wyróżnienie dla tarnobrzeskiej trójki

Marzec 8, 2011 6:34 PM
Ministerstwo Edukacji Narodowej 28 lutego 2011 r. przyznało UKS SP Trójka Tarnobrzeg tytuł “Miejsca Odkrywania Talentów”. W liście do UKS-u Pani Minister Katarzyna Hall napisała – Mam nadzieję, że umieszczenie na polskiej mapie Miejsc Odkrywania Talentów, przyczyni się do promocji Państwa placówki w regionie i środowisku lokalnym (…), a także przyniesie satysfakcję z pomocy młodym ludziom w osiąganiu przez nich sukcesu na własną miarę -

Udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików w 2010 r., Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych 2010, złote medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2010, Międzynarodowe Mistrzostwo Młodzików Mazowsza 2010, Międzynarodowe Mistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego Młodzików 2010 i Dzieci 2009, trzykrotne Mistrzostwo Podkarpacia w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2008, 2009, 2010 – to tylko nieliczne z wielu sukcesów badmintonistów Uczniowskiego Klubu Sportowego SP Trójka Tarnobrzeg.

Wszystkie w/w medale zawisły na szyjach uczniów SP3 – przypomina mgr Piotr Malik, Prezes UKS SP Trójka Tarnobrzeg. I właśnie ten fakt został dostrzeżony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które 28 lutego 2011 r. przyznało naszemu UKS tytuł “Miejsca Odkrywania Talentów”.

W liście do UKS-u Pani Minister Katarzyna Hall pisze m.in. “Mam nadzieję, że umieszczenie na polskiej mapie Miejsc Odkrywania Talentów, znajdującej się na stronie internetowej http://www.roktalentow.men.gov.pl/projekt-miejsca-odkrywania-talentow, przyczyni się do promocji Państwa placówki w regionie i środowisku lokalnym (…), a także przyniesie satysfakcję z pomocy młodym ludziom w osiąganiu przez nich sukcesu na własną miarę”. Dziekujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy zawodników naszego UKS!

Foto&źródło: http://sp3tar.republika.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>