przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeskie mistrzynie u prezydenta Mastalerza (fotoreportaż& video HD)

Marzec 8, 2011 1:41 AM
- Warto być prezydentem dla takich chwil – powiedział prezydent Tarnobrzega podczas dzisiejszego spotkania z medalistkami zakończonych w niedzielę 79. Indywidualnych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Zawodniczki zespołu KTS Forbet Tarnobrzeg Li Qian i Kinga Stefańska zdobyły kolejno złoty i brązowy medal Mistrzostw.

Oprócz tenisistek u prezydenta pojawili się trener mistrzyń Zbigniew Nęcek i prezes Tarnobrzeskiego Związku Tenisa Stołowego, Roman Kulczycki.

Gratulując mistrzyniom zdobytych tytułów prezydent Mastalerz podkreślił ogromną rolę klubu w promocji Tarnobrzega nie tylko w Polsce, ale również za granicą. – Chcemy w ramach pewnych założeń promocji miasta wykorzystać logo, klub jest żywą legendą. (…) Jest to rzecz bez precedensu, aby jakikolwiek klub sportowy w kraju(…), mógł pochwalić się, (tutaj nie chcę zapeszać gdyż jesteśmy jeszcze przed zakończeniem drużynowych rozgrywek), ale szczerze powiedziawszy nie bardzo sobie wyobrażam innego scenariusza jak tego, że zespół zdobędzie 20. tytuł drużynowych Mistrzyń Polski – powiedział prezydent.

– Jestem osobą, która kocha wszystkie dyscypliny sportu, ale trzeba mieć na uwadze, że jest wśród naszych tarnobrzeskich dyscyplin jedna, która wyróżnia się, jeśli chodzi o efekty i wyniki sportowe. Jest nią tenis stołowy. (…) W trakcie swojej kadencji będę starał się wspierać działania tej sekcji, bo jest to żywa promocja naszego miasta – dodał.

ZOBACZ RELACJĘ Z KONFERENCJI W ZAPISE VIDEO HD. ( Wypowiedzi prezydenta i zaproszonych gości)

Foto&video: Piotr Morawski

3 Responses to Tarnobrzeskie mistrzynie u prezydenta Mastalerza (fotoreportaż& video HD)

 1. Wit Odpowiedz

  8 marca 2011 at 12:09

  KTS Forbet to jest FIRMA. W niedzielę będzie można delektować się tenisem stołowym na najwyższym poziomie, gdyż nasza drużyna podejmuje w rewanżowym meczu drużynę Władywostoku(pierwszy wygraliśmy 3:1)

 2. Zielony Odpowiedz

  8 marca 2011 at 19:35

  Chętnie zobaczę ten mecz, ile kosztuje bilet?

 3. Żaba Odpowiedz

  9 marca 2011 at 15:46

  9 marca 2011 r. godz. 18.30, hala OSiR w Tarnobrzegu
  KTS FORBET OWG Tarnobrzeg – Warmia Lidzbark Warmiński – dziś wjazd za free.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>