Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezes Ciszewski: Wierzę, że porozumienie będzie podwaliną do utworzenia w Tarnobrzegu Szkoły Mistrzostwa Sportowego (fotoreportaż& video HD)

Marzec 10, 2011 6:34 PM
Porozumienie w sprawie objęcia przez Klub Siarka patronatu nad klasami sportowymi w tarnobrzeskim Gimnazjum nr 2 podpisane zostało dzisiaj, na terenie placówki szkolnej. Na zwołanej z tej okazji konferencji prasowej obecni byli przedstawiciele władz miasta, prezes Klubu Siarka oraz dyrektor szkoły.

Współpraca pomiędzy Klubem Sportowym Siarka Tarnobrzeg i Gimnazjum nr. 2 trwa już sześć lat. Dzisiejsze porozumienie jest sformalizowaniem dotychczasowej współpracy pomiędzy Samorządem Miejskim, Klubem Siarka i Gimnazjum.

- Doskonalenie systemu szkolenia dzieci i młodzieży stanowi priorytet w strategii rozwoju Klubu Sportowego Siarka – wyjaśnia podczas konferencji prezes Klubu Siarka Grzegorz Ciszewski.

– Współpraca ta powinna przynieść wymierne i długofalowe efekty. Wierzę, że dzisiejsze porozumienie będzie podwaliną do utworzenia w Tarnobrzegu Szkoły Mistrzostwa Sportowego o profilu piłkarskim – dodaje.

Dyrektor placówki Grzegorz Kokoszka zwrócił uwagę na podwójną funkcje, jaką do spełnienia ma placówka szkolna o charakterze sportowym. – Staramy się, aby nauka i rozwój sportowy dziecka szły ze sobą w parze. Tego wymagają od nas rodzice.

Prezydent Mastalerz przy okazji dzisiejszej uroczystości wspomniał o swoich piłkarskich marzeniach.- Marzy mi się i będę czynił starania w tym kierunku, żeby Podkarpacki Związek Szkolenia Młodzieży Piłkarskiej znalazł się w Tarnobrzegu, jako miasto mamy najbardziej atrakcyjną ofertę, w kwestii obiektów i bazy sportowej.

Po konferencji uczestnicy próbowali swych sił w piłkarskiej sztuce strzelania rzutów karnych.

Zobacz całą konferencję w zapisie video HD.

foto& video: Piotr Morawski

4 Responses to Prezes Ciszewski: Wierzę, że porozumienie będzie podwaliną do utworzenia w Tarnobrzegu Szkoły Mistrzostwa Sportowego (fotoreportaż& video HD)

 1. fantom Odpowiedz

  10 marca 2011 at 19:53

  Taka szkoła w Tarnobrzegu to by była duża promocja miasta ale wpierw działające kluby sportowe muszą wyjść na prostą… Młodzi powinni mieć dobry wzór do czego dążyć.

 2. Maniek Odpowiedz

  11 marca 2011 at 14:48

  Grzegorz w wyjściowo-sportowym stroju, pod czujnym okiem trenera strzela karnego… trafił w bramkę? :) Fajnie wyglądają chłopaki w gajerkach jak kopią piłkę :)

 3. Arek Odpowiedz

  11 marca 2011 at 15:35

  Prezes zawsze trafia… :)

 4. Zenon Odpowiedz

  12 marca 2011 at 02:08

  Szczególnie jak bramkarz zamiast bronić po prostu ucieka z bramki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>