Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta

Marzec 15, 2011 10:44 PM
Aby organizacje pozarządowe działające na terenie Tarnobrzega mogły jak najszybciej otrzymać pieniądze na realizację różnego rodzaju zadań na rzecz miasta i jego mieszkańców, Prezydent Norbert Mastalerz wystąpił do Przewodniczącego Rady Miasta z wnioskiem o zwołanie nadzwyczajnej sesji.

- Program Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2011 powinien, zgodnie z ustawą, zostać uchwalony do 30 listopada 2010. Widać mój poprzednik miał wtedy ważniejsze rzeczy na głowie, dlatego kilkadziesiąt organizacji pozarządowych, które mogłyby już realizować swoje pomysły, na razie ma związane ręce.

Dlatego, aby nie tracić już więcej czasu wystąpiłem do Przewodniczącego Rady Miasta z wnioskiem o zwołanie nadzwyczajnej sesji. Dzięki przyjętemu Programowi będę mógł już ogłosić konkursy na realizację zadań przez organizacje pozarządowe – wyjaśnia Norbert Mastalerz, Prezydent Tarnobrzega.

Nadzwyczajną sesję zaplanowano na najbliższy czwartek 17 marca br., na godzinę 12. Odbędzie się ona w sali 201 Urzędu Miasta Tarnobrzeg przy ulicy Kościuszki 32.

Źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>