Pierwsza runda Pucharu Ligi za nami ( fotoreportaż & video HD)

Pierwsza runda Pucharu Ligi Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozegrana została wczoraj, w sandomierskiej hali MOSiR. Awans do następnej rundy wywalczyły drużyny pierwszoligowe, jedynie Joga Team nie sprostała zespołowi S.C.K., który po zakończeniu sezonu zasadniczego wywalczył awans do I ligi.

Rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami, stąd też zespoły drugoligowe do przerwy dzielnie stawali do rywalizacji. Jednak w drugich połowach drużyny z 1 ligi nie pozostawiły cienia wątpliwości, że doświadczenie, jakie posiadają, spokojnie wystarczy, aby rozstrzygnąć mecze na swoją korzyść.

Choć nie można nie wspomnieć o meczu CC Motor Sport – Z.N.P., w którym po pierwszej połowie CC Motor prowadził 3:0. Druga część spotkania to zupełna dominacja Z.N.P. i na świetlnej tablicy widniał wynik 3:3!!! W dogrywce walka toczyła się do ostatnich sekund spotkania, z której zwycięsko wyszła drużyna CC Motor Sport. W ćwierćfinale CC Motor Sport czeka ciężki mecz, gdyż na ich drodze znajduje się obrońca Pucharu Ligi Olimpic Zajazd Anna.

Drugie ciekawe spotkanie rozegrały ze sobą drużyny Blues – Pilkington Polska, w którym przez większość cześć meczu warunki gry dyktowała drużyna Pilkington. Na tablicy widniał wynik 4: 2 dla Pilkingtona, jednak nieustępliwość i wola walki ze strony drużyny Blues dała w efekcie 3 kolejne bramki, które doprowadziły do zwycięstwa.

Na szczególną uwagę zasługuje niespodziewana porażka drużyny Joga Team z S.C.K ?! Można stwierdzić, iż Joga w tym sezonie grała mocno poniżej swoich możliwości, a nowo upieczony 1 ligowiec potwierdził swoje aspiracje do walki o każdy punkt w przyszłym sezonie.

Wszystkie spotkania zapowiadają bardzo interesująco, zapraszamy na ćwierćfinały, aby dowiedzieć się które drużyny wyjdą zwycięsko z rywalizacji !