Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

XIX Przegląd Talentów z „Kopernika” (fotoreportaż oraz video HD)

Marzec 23, 2011 1:06 AM
- To są naprawdę fantastyczne dzieciaki, które mają w sobie niezwykły potencjał, tylko trzeba to uruchomić – mówi o wykonawcach dyrektor tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego, Dariusz Bożek. Koncert miał miejsce w Tarnobrzeskim Domu Kultury, w poniedziałek, 21 marca.

Impreza odbyła się w ramach Dni Otwartych tarnobrzeskiego Liceum. Oprócz koncertu galowego Przeglądu Talentów, licealiści zaprezentowali się również dla swych młodszych kolegów, z gimnazjów. Koncert miał ułatwić im decyzję, dotyczącą wyboru szkoły średniej.

– Jesteśmy najlepsi, i powodujemy to, że młody człowiek u nas po pierwsze się uczy, po drugie stara się dobrze czuć, po trzecie, może się pochwalić tym, co ma najlepszego do zaoferowania m.in. na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury – tymi słowami dyrektor placówki zachęca niezdecydowanych do wyboru Liceum.

Do XIX edycji Przeglądu Talentów zgłosiło się ok. 900 uczniów Liceum. – Z powodu dużej liczby chętnych musimy robić eliminacje. Staramy się, żeby podczas koncertu było wesoło, dlatego stawiamy na scenki kabaretowe, występy zespołów i solistów – tłumaczy dyr. Bożek.

- Szkoła stara się zapewnić wiele płaszczyzn rozwoju dziecka. Na dobrą sprawę wiadomo, uczeń przychodząc do szkoły ma się uczyć, ale nie możemy zapominać o tym, ze Ci ludzie to są naprawdę fantastyczne dzieciaki, które mają w sobie niezwykły potencjał, tylko trzeba to uruchomić. Ten koncert, już XIX, jest takim rozbudzeniem ich talentów, i oby tak trwało do końca świata – dodaje.

Foto& video: Piotr Morawski
4 Responses to XIX Przegląd Talentów z „Kopernika” (fotoreportaż oraz video HD)

 1. Cartman Odpowiedz

  23 marca 2011 at 09:36

  Takie “Mam Talent” w tarnobrzeskim wykonaniu, jestem mile zaskoczony dobrym poziomem wykonawców.

 2. Kotlet Odpowiedz

  24 marca 2011 at 13:21

  Taki przegląd szkolnych talentów trzeba zorganizować dla całego miasta a koncert finałowy na hali OSiR, to była by dobra promująca miasto i szkoły impreza i szansa na pokazanie się młodzieży.

  Po tym co widziałem w poniedziałek to o dobry poziom imprezy jestem spokojny. Chyba inne szkoły w Tbg mają się czym pochwalić.

  • Grzesiek_ZSP2 Odpowiedz

   24 marca 2011 at 17:51

   Dobry pomysł.

 3. Zenon Odpowiedz

  1 kwietnia 2011 at 01:49

  Bardzo fachowa i rzetelna relacja w imprezy, która po raz kolejny udała się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>