Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Działkowicze na spotkaniu z Prezydentem

Kwiecień 5, 2011 9:40 PM
O planach i potrzebach, ale także i o problemach z jakimi borykają się tarnobrzeskie Rodzinne Ogrody Działkowe, rozmawiał w poniedziałek z szefami ogrodów działkowych Prezydent Tarnobrzega.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich ośmiu funkcjonujących na terenie Tarnobrzega Rodzinnych Ogrodów Działkowych (Nadole, Wymysłów, Siarkopol, Miechocin, Związkowiec, Mokrzyszów, Zwierzyniec i Kamionka). Podczas spotkania Prezydent zapewnił swoich rozmówców, że także i w tym roku mogą liczyć na pomoc i wsparcie ze strony miasta.

– Na poprawę infrastruktury w ogrodach przeznaczymy kwotę 60 tysięcy złotych. Pieniądze te pokryją koszty inwestycji i remontów, takich jak m. in. budowa wodociągów, remonty budynków czy ogrodzeń zewnętrznych. Oczywiście także i w tym roku pomożemy w organizacji Konkursu na Wzorowe Działki, a także na najładniejszy ogród, bo jest to tradycja, którą należy podtrzymywać – mówił Prezydent Norbert Mastalerz.

Podczas poniedziałkowego spotkania Prezydent Mastalerz otrzymał także z rąk Władysława Bieńka, wiceprezesa Okręgowego Zarządu ROD i Aleksandra Grucy, prezesa ROD Związkowiec, odznakę za zasługi dla Polskiego Związku Działkowców.

- Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Rodzinne Ogrody Działkowe wspierałem już jako radny i prezes Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i oczywiście zapewniam, że nadal możecie państwo liczyć na moją pomoc – dodał Prezydent.

foto: Agata Rybka

źródło: www.tarnobrzeg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>