Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Koncert legendy polskiego rock’n'rolla w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Maj 15, 2011 9:23 PM
Recital Wojciecha Kordy odbył się w sobotę, 14 maja, w Parku Dzikowskim. Koncert  był częścią obchodów Europejskiej Nocy Muzeów.

Występ prawie siedemdziesięcioletniego muzyka przyciągną wielu tarnobrzeżan, dla których koncert był okazją do sentymentalnego powrotu do lat młodości. I choć artyście zdecydowanie brakowało muzyków „za plecami”, a dźwięki płynęły z taśmy i z syntezatora (?), nie przeszkodziło to przybyłym w dobrej zabawie.

Na koncercie nie zabrakło największego przeboju Kordy „Niedziela będzie dla nas”, i wielu światowych standardów z kręgu rock’n'rolla.

Po recitalu, chętni mogli bezpłatnie zwiedzić piwnice zamkowe.

Foto&video: Piotr Morawski

7 Responses to Koncert legendy polskiego rock’n'rolla w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Mefisto Odpowiedz

    16 maja 2011 at 07:40

    jedyne co można powiedzieć o niedzielnym występku Kordy to podziękować pracownicy muzeum w muzealnym wieku za taniec brzucha na cześć mamuta.

    • Rock`n`Roll Odpowiedz

      16 maja 2011 at 17:11

      Przeglądając video widać, że publiczności podobał się występ\utwory Kordy, więc nie marudź. Wszystkim nikt nie dogodzi.

  2. Mefisto Odpowiedz

    17 maja 2011 at 07:15

    masz rację to było geriatryczne szaleństwo jak po lewatywie

  3. baal Odpowiedz

    18 maja 2011 at 10:09

    Mefo, znów dokuczasz, jak byś zapomniał biedaku, że “pewnego eliksiru” ni twoi idole,ni ich fani nie dostaną w swe łapki, i już!!!

    • Mefisto Odpowiedz

      19 maja 2011 at 12:23

      A skąd Ci nieboraku przyszło do głowy, że jestem biedakiem?
      Zapewniam Cię, że stać mnie nie tylko na “eliksir” ale nawet na doposażenie Kordy w nowiutki traktor z przyczepą by artysta miał adekwatną estradę do swojego talentu.

  4. Misiek Odpowiedz

    19 maja 2011 at 13:24

    Miejmy nadzieję, że władze muzeum zaopatrzą się na przyszłość w scenę pasującą do otoczenia lub znajdą kogoś kto im taką wypożyczy, ta na której odbył się występ Kordy to jakieś nieporozumienie, nie pasuje nawet do placu budowy…

    Byłem tam z ciekawości, mi się występ nie podobał ale “młodzież” na ławkach przed sceną wyglądała na zadowolonych i dobrze się bawiących. Ta inicjatywa do pewnej grupy odbiorców trafiła, wszystkich na raz nikt jeszcze nie zadowolił.

  5. Malwina Odpowiedz

    20 maja 2011 at 17:19

    Moja babcia była na tym koncercie z pusią.
    Pusia była bardzo zadowolona bo wyhasała się w parku za wszystkie czasy.
    Babcia trochę mniej.