Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Czy most w Nagnajowie będzie potrzebował dodatkowych wzmocnień?

Czerwiec 3, 2011 11:27 AM
Jak wyjaśniła w rozmowie z portalem NadWisłą 24 Joanna Rarus, z rzeszowskiego oddziału GDDKiA : „Może się okazać, że uszkodzenia są tak duże, że zanim most będzie udostępniony dla ruchu samochodów osobowych, będzie musiał być dodatkowo wzmocniony”. Ekspertyzy wciąż trwają, decyzje o tym, czy most będzie dopuszczony dla ruchu samochodów osobowych być może zapadną dzisiaj, ok. godz. 14-15.

Ze względu na stwierdzone uszkodzenia, zagrażające utracie stateczności konstrukcji w przypadku dopuszczenia do ruchu, obiekt został całkowicie zamknięty, a pojazdy w porozumieniu z policją zostały skierowane na tymczasowe objazdy.

W środę, powołana została komisja mająca na celu przede wszystkim ocenę stanu technicznego obiektu pod kątem możliwości i warunków dopuszczenia ruchu pojazdów na moście.

W trybie natychmiastowym w dniu wypadku, rozpoczęto procedurę zlecenia wykonania ekspertyzy mostu, mającej na celu ocenę uszkodzenia konstrukcji i określenia możliwości dopuszczenia do ruchu kołowego po moście.

Termin dopuszczenia obiektu do ruchu kołowego wraz z okresem obowiązywania ograniczeń zostanie podany niezwłocznie po uzyskaniu wyników z ekspertyzy.

Źródło: własne, GDDKiA

2 Responses to Czy most w Nagnajowie będzie potrzebował dodatkowych wzmocnień?

  1. Blade Odpowiedz

    3 czerwca 2011 at 12:04

    To czekamy na wyrok do g.15, ciekawe czy ten Tir co uderzył w most nie był czasem przeładowany…

  2. Malwina Odpowiedz

    5 czerwca 2011 at 09:49

    ponoć był przeładowany o wagę dwóch tirówek i jednego bułgarskiego ssaka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>