Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zielony Laur dla Tarnobrzeskich Wodociągów

Czerwiec 13, 2011 8:05 AM
Tarnobrzeskie Wodociągi zostały laureatem konkursu „Zielony Laur”. Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane spółce przez Polską Izbę Gospodarczą „Ekorozwój” za osiągnięcia ekologiczne uzyskane w 2010 roku.

Jury szóstej edycji konkursu pod przewodnictwem prof. dr Marka Gromca doceniło spółkę za realizację kompleksowego programu gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji tarnobrzeskiej.

Nagrodę „Zielony Laur -2010”, podczas gali konkursu w Warszawie, prezes zarządu odebrał z rąk wiceministra środowiska Stanisława Gawłowskiego i prezesa Polskiej Izby Gospodarczej Krzysztofa Zaremby.

Tarnobrzeskie Wodociągi znalazły się w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw wodociągowych z Warszawy, Szczecina i Elbląga.

Konkursowi organizowanemu przez Polską Izbę Gospodarczą „Ekorozwój” patronują m.in : Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska.

Konkurs kierowany jest zarówno do samorządów, organizacji, firm, jak i pojedynczych osób zajmujących się realizacją przedsięwzięć ekologicznych. Jego celem jest promowanie ekorozwoju poprzez nagradzanie najlepszych inwestycji i przedsięwzięć gospodarczych przyczyniających się do poprawy warunków życia i stanu środowiska naturalnego.

Źródło: Wioletta Wojtkowiak – Rzecznik prasowy Tarnobrzeskich Wodociągów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>