przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Kapitał Ludzki

Czerwiec 14, 2011 9:57 PM
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie jako Instytucja Pośrednicząca dla PO KL w ramach działań informacyjno-promocyjnych w dniu 17 czerwca br. organizuje spotkanie, w trakcie którego przedstawione zostaną możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Kapitał Ludzki. Spotkanie, odbędzie się w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu 17 czerwca (piątek) br. o godzinie 10

Spotkanie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o środki z EFS tj. dla przedstawicieli samorządu terytorialnego, instytucji pomocy społecznej, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, szkół, instytucji szkoleniowych.

Spotkanie stanowić będzie także okazję do przybliżenia założeń Planów Działań na 2012 rok, a także do przedstawienia aspektów wdrażania Programu, które będą interesować potencjalnych wnioskodawców.

Wszystkie osoby, które zechcą wziąć udział w spotkaniu proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa do Oddziału Zamiejscowego WUP w Tarnobrzegu pl. Bartosza Głowackiego 34 tel. (15) 822-21-72, 822-55-15, e-mail ciz-tarnobrzeg@wup-rzeszow.pl do dnia 15.06.2011 r.

źródło: www.tarnobrzeg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>