Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Remont świetlicy w Dymitrowie Dużym

Czerwiec 20, 2011 12:27 PM
Prace budowlane poprawiające estetykę świetlicy wiejskiej w Dymitrowie Dużym rozpoczną się w lipcu, br. Całkowity koszt inwestycji to ponad 480 tys. złotych. Na dokończenie prac, magistrat pozyskał środki z działania „Odnowa i rozwój wsi” realizowanego z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

– Zależy nam, aby infrastruktura w naszej gminie była, co raz ładniejsza, dlatego tym razem zadbamy o mieszkańców Dymitrowa Dużego. Jestem przekonany, że budynek będzie służył mieszkańcom miejscowości do wspólnych spotkań oraz integracji społecznej – wyjaśnia Jacek Hynowski, burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Prace obejmować będą: wykonanie wylewek, malowanie ścian i tynkowanie, w ramach robót zostaną wykonane również nowe instalacje: wentylacyjne, elektryczne, wodno – kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.
Gmina z własnego budżetu na realizowaną inwestycje przeznaczy około 25 procent wartości inwestycji, pozostałą część środków magistrat otrzyma z Urzędu Marszałkowskiego.

foto&źródło: www.baranowsandomierski.pl

One Response to Remont świetlicy w Dymitrowie Dużym

  1. JANKES Odpowiedz

    21 czerwca 2011 at 17:43

    Wszystko byłoby ok,ale nowy Burmistrz to prawdziwa sknera a o zastępcy nie wspomnę tak że z tych funduszy i tak wieś nie otrzyma za wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>