Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rusza Wakacyjna Akademia Piłkarska

Czerwiec 21, 2011 10:23 AM
Bezpłatne szkolenie piłkarskie dla dzieci w wieku 6-8 lat organizuje Ośrodek Spotu i Rekreacji im. A. Freyera w Tarnobrzegu oraz Klub Sportowy Siarka. Szkolenie rozpocznie się od 27 czerwca, (poniedziałek) na boisku Orlik nad Wisłą.

Regulamin

Wakacyjna Akademia Piłkarska

§ 1

Organizatorem Letniej Akademii Piłkarskiej, zwanej dalej Akademią jest Ośrodek Sportu i Rekreacji im. A.Freyera w Tarnobrzegu i Klub Sportowy Siarka.

§ 2

Akademia jest bezpłatnym szkoleniem piłkarskim dla dzieci w wieku 6 – 8 lat, urodzonych w 2003,2004, 2005 r.

§ 3

Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 17:00 i czwartki o godzinie 10:00, na boisku Orlik nad Wisłą. Zajęcia odbywają się w terminie 27 czerwca 2011 do 26 sierpnia 2011 r. Zajęcia prowadzą animatorzy zatrudnieni na Orliku.

§4

Dzieci biorące udział w Akademii powinny posiadać aktualne badania lekarskie dotyczące stanu zdrowia. Odpowiedzialność za posiadanie badań ponoszą rodzice dziecka.

§ 5

Wszelkie wątpliwość związane z regulaminem rozstrzyga Dyrektor OSiR im. A. Freyera w Tarnobrzegu w porozumieniu z Prezesem KS Siarka.

źródło: organizator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>