Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Derby tarnobrzeskie dla Mokrzyszowa (fotoreportaż)

Czerwiec 22, 2011 8:12 PM
OKS Mokrzyszów pokonał 4:0 Iskrę Sobów w niedzielnym meczu 32 kolejki rozgrywek klasy okręgowej, grupa Stalowa Wola. Bramki dla OKSu: M.Paruch 34′, 35′, G.Kisielewski 60′, Ł.Rzepiela 90′.

Po 32 kolejkach zespół z Mokrzyszowa z 46 punktami zajmuje 8 miejscu w tabeli, tuż za nim, z 45 punktami na koncie plasuje się drużyna z Sobowa.

Przedostatnia kolejka rozegrana zostanie w czwartek, 23 czerwca. Iskra zagra w Stalach, ze Słowianinem Grębów, a Mokrzyszów zagra z Sokołem Kamień. Oba mecze rozpoczną się o godz. 16.

foto: Arkadiusz Jeż

19 Responses to Derby tarnobrzeskie dla Mokrzyszowa (fotoreportaż)

  1. Zenon Odpowiedz

    23 czerwca 2011 at 01:38

    Plus, że NW24 w przeciwieństwie do Echa potrafiło podać poprawnych autorów bramek w tym meczu. A same derby okazały się meczem do jednej bramki, bo na boisku to Mokrzyszów dyktował warunki i to on był o klasę lepszym zespołem niż Sobów.

  2. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    23 czerwca 2011 at 06:50

    Oj Zenon, czyli według Ciebie plusem jest podaniem strzelców bramek, niemal tydzień po spotkaniu. Gratuluje w takim razie ;)

  3. Zenon Odpowiedz

    23 czerwca 2011 at 11:30

    Wolę w takim terminie, a poprawnie i z konkretną galerią z całego spotkania niż od razu i z błędami (błędne nazwisko i błędna tabela) i galerią zrobioną w 10 minut meczu.

  4. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    23 czerwca 2011 at 14:18

    To rzeczywiście nie mam co z Tobą polemizować. Bo mylisz pojęcia i sam wiesz, co piszesz.

    Ps. Oczywiście, jak zwykle nie bierzesz całej otoczki pod uwagę. Czyli porównujesz trabanta do forda focusa.

  5. Zenon Odpowiedz

    23 czerwca 2011 at 18:02

    To po co polemizujesz cały czas i starać się mi udowadniać swoje racje? Wystarczy, że Echo Dnia nie myli żadnych pojęć i wie co pisze i do tego każdy tekst jest prawie bezbłędny. Szkoda tylko, że w tym przypadku prawie robi wielką różnicę, bo dziennikarze nawet nie znają imion czołowych sportowców reprezentujących tarnobrzeskie drużyny. Szkoda też, że nikt nie potrafi poprawić tych kompromitujących błędów. A i w dodatku czasami trafi się galeria zrobiona w 10 minut.

  6. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    23 czerwca 2011 at 18:12

    Nadal nie pomyślałeś co piszesz i nie dostrzegasz różnic. Polemizuje z Tobą, bo widzę, że nie do końca jednak rozumiesz argumenty. W każdy komentarzu atakujesz Echo, nawet w tym powyżej. Czy pisałem, że jesteśmy bezbłędni? Nie. Na argumenty nie jesteś w stanie odpowiedzieć niczym tylko docinką.

    Dlaczego? Bo musimy być w kilku miejscach na raz i zrobić zdjęcia na kilku spotkaniach. Nie ma takiego komfortu, że możemy dodać news po tygodniu, tylko na “już”. Nie pisz, że nie potrafi nikt poprawić błędów, bo kłamiesz. Sam wiele razy zgłaszałem “wtopy” do poprawki.

  7. Zenon Odpowiedz

    23 czerwca 2011 at 21:50

    Grzegorzu ja wszystko jestem w stanie zrozumieć. Błędy przecież każdemu się zdarzają i nie robi ich ten co nic nie robi. Może niekiedy zbytnio przesadzam i to wyolbrzymiam. Wytłumacz mi tylko dlaczego w Echu Dnia zdarza się ich tak dużo i czemu Ty próbujesz w jakiś sposób tłumaczyć się za swoich kolegów z redakcji? Przecież warsztat dziennikarski poszczególnych dziennikarzy tej gazety to nie jest coś za co musisz być odpowiedzialny.

  8. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    27 czerwca 2011 at 13:06

    Ale ja już Ci tłumaczyłem i nawet zapraszałem, abyś tutaj przyszedł i zobaczył to na własne oczy. A odpowiadam na Twoje posty, bo widzę, jak w wielu kwestiach masz zły tok rozumowania.

  9. Zenon Odpowiedz

    27 czerwca 2011 at 21:35

    Pokażesz mi jak powstają błędy w Echu Dnia? Ciekawe…

  10. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    28 czerwca 2011 at 08:29

    Zobaczył tempo pracy.

  11. Zenon Odpowiedz

    28 czerwca 2011 at 16:43

    Bez komentarza…

  12. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    28 czerwca 2011 at 20:21

    Sam widzisz, a szkoda, że tak reagujesz, bo tak tym bardziej Twoje spostrzeżenia stają się groteskowe.

  13. Zenon Odpowiedz

    28 czerwca 2011 at 23:43

    Groteskowe to są Twoje tłumaczenia…

  14. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    29 czerwca 2011 at 08:46

    Nie są Zenon groteskowe. powiedziałbym coś więcej, ale wolę ugryźć się w język.

  15. Zenon Odpowiedz

    29 czerwca 2011 at 14:43

    Według Ciebie może i nie są, a według mnie jest inaczej. A błędy, które co jakiś czas zdarzają się w tej gazecie są wręcz komiczne. Profesjonalizmy pełną gębą…

  16. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    29 czerwca 2011 at 15:21

    Powtórzę się: nie potrafisz odpowiedzieć na moje argumenty, ani tym bardziej nie masz odwagi/ochoty przyjąć zaproszenia. Jedyne co możesz robić w takiej sytuacji to odpowiadać kąśliwymi uwagami.

  17. Zenon Odpowiedz

    29 czerwca 2011 at 22:36

    Aż się dziwię, że ”tempo pracy” pozwala Ci jeszcze na tą dyskusję :)

  18. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    30 czerwca 2011 at 06:02

    I widzisz Zenon, kolejny raz jesteś po prostu żałosny w swym komentarzu.

  19. Zenon Odpowiedz

    1 lipca 2011 at 01:01

    Tadeusz Banaszak, Wiktor Bochyński, Broić, Swing, Kaczyński, Louis Taylor itp. itd.