Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

II kolejka TALP-u (fotoreportaż oraz video HD)

Czerwiec 26, 2011 8:40 PM
II kolejka Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej odbyła się w sobotę, na boisku Orlik nad Wisłą. Najlepszą skutecznością w tej kolejce popisała się drużyna KS Bułgar, strzelają w pojedynku z zespołem Metro Stars 10 bramek, tracą przy tym zaledwie 2.

WYNIKI II KOLEJKI

TPP Karpaciarze Mocni! -Torpeda 2-0 (2-0)

Metro Stars – KS Bułgar 2- 10 (0-4)

Betony 40%- Sandomierskie Byki 1-5 (0-2)

Znajomi Sędziego – Zakład Mięsny Dobrowolscy 1-2 (0-1)

Amfibia – Ekipa 2-2 (1-0)

Matejki Team – SCK Sandomierz 2-1 (1-1)

Zakłady Mechaniczne Siarkopol – Miron Team 6-3 (1-2)

Bezimienni – Sky Boys Bogdanówka 2-7 (0-3)

TABELA PO II KOLEJCE

1. Sandomierski Byki 6

2. Zakład Mięsny Dobrowolscy 6

3. TPP Karpaciarze Mocni! 6

4. Bezimienni 4

5. Ekipa 4

6. KS Bułgar 3

7. ZMS 3

8. SCK 3

9. Sky Boys 3

10. Matejki Team 3

11. Iprof Team 1

12. Torpeda 1

13. Metro Stars 1

14. Amfibia 1

15. Znajomi Sędziego 0

16. Miron Team 0

17. Betony 40% 0

WKRÓTCE FOTO-VIDEO REPORTAŻ Z III NIEDZIELNEJ KOLEJKI. ZAPRASZAMY

info: TALP

foto&video: Piotr Morawski

9 Responses to II kolejka TALP-u (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Zenon Odpowiedz

    27 czerwca 2011 at 11:57

    Z III kolejki można się spodziewać jeszcze bardziej bogatej galerii z tego co widziałem. Jak widać na portal NW24 w tych sprawach można polegać. Pytanie, gdzie ten medialny patron w postaci Echa Dnia?

  2. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    27 czerwca 2011 at 13:01

    Zenon tylko potwierdzasz moje wcześniejsze słowa ;) Nie ma postu bez wycieczki ;) Ech, aż brak słów i ręce opadają.

  3. Zenon Odpowiedz

    27 czerwca 2011 at 21:37

    Ja po prostu chciałem się dowiedzieć na czym polega patronat medialny, który Echo Dnia objęło nad tymi rozgrywkami i nic więcej.

  4. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    28 czerwca 2011 at 08:28

    Oj nie. Z Twojego tekstu wynika raczej uszczypliwość. Inaczej brzmiało by takie pytanie. Na czym polega. Na prezentacji wyników i w miarę możliwości pojawianiu się na ciekawszych spotkaniach. Tak jak było to rok temu.

    • obserwator Odpowiedz

      28 czerwca 2011 at 17:14

      A ja mam wrażenie, że kolejny raz red. Lipiec tłumacząc się, w tym przypadku z kwestii patronatu medialnego, interpretuje pojęcie względem własnych “dokonań”. I nie chodzi mi o to, że akurat nw24 było częściej w tym roku na TALPie (bo nie wiadomo, czy uda im się taką frekwencję utrzymać – czas pokaże) tylko o to, że red. Lipiec, będąc rzadziej stworzył swoją definicję patronatu na własne potrzeby. Gdyby częściej był na TALPie, definicja którą podał, byłaby z pewnością inna, szersza…

  5. Zenon Odpowiedz

    28 czerwca 2011 at 16:39

    Na razie póki co ten patronat medialny wygląda bardzo kiepsko ze strony Echa Dnia. Liczę jednak, że ulegnie to zmianie. Oby tylko w weekendy zawrotne ”’tempo pracy” w tym nie przeszkodziło.

  6. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    28 czerwca 2011 at 20:19

    Obserwatorze mierze swoją miarą, bo akurat mam przyjemność pisać o TALPie. Zenon, jak zwykle uszczypliwość. Choć to Twoje zdanie i masz do niego prawo.

    • obserwator Odpowiedz

      28 czerwca 2011 at 23:41

      Napisał Pan, że patronat medialny polega na: PREZENTACJI WYNIKÓW!!! i w miarę możliwości pojawianiu się na ciekawszych spotkaniach – tymczasem, nie ma na stronie internetowej echa wyników żadnej z trzech rozegranych kolejek, ostatnie info jest z 17 czerwca, o tym, że TALP się rozpoczyna.

      a propos niekompletnej informacji, akurat w echu (wydaniu internetowym) często pod newsem pojawia się dopisek: szerzej w wydaniu papierowym Echa itp- czyli info w internecie nie jest kompletne

  7. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    28 czerwca 2011 at 21:22

    I jeszcze jedno ad vocem, nawet gdyby mnie było to nie pozwoliłbym na puszczenie niekompletnej informacji, bo to jest mało profesjonalne.