Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kamila Michalik: Rezygnuję z etatu, ale nie ze współpracy z Prezydentem

Czerwiec 30, 2011 11:48 AM
Kamila Michalik odchodzi z początkiem lipca ze stanowiska Doradcy Prezydenta Miasta d.s. Społecznych. – Rezygnuję z etatu, ale nie ze współpracy z Prezydentem Tarnobrzega. Przeciwnie, zaczynamy realizować duży projekt pod tytułem Nowa Energia PES na Podkarpaciu. W ramach którego w Tarnobrzegu powstanie Inkubator dla Organizacji Pozarządowych.

Kamila Michalik przez ostatnie pół roku pełniła funkcję doradcy prezydenta ds. społecznych, odpowiadając m.in. za współpracę z organizacjami pozarządowymi.

- Przyczyną rezygnacji z etatu w magistracie są wyłącznie moje zobowiązania osobiste i zawodowe. Żałuję, że dziennikarze piszący teksty o moim odejściu oparli się jedynie na zasłyszanych plotkach. A przecież wystarczyło skontaktować się ze mną, aby dowiedzieć się, że w mojej rezygnacji z etatu nie ma drugiego dna. Nie kończę współpracy z Prezydentem Norbertem Mastalerzem. Co więcej, rozpoczynam realizację nowych działań i w ramach tego uzyskałam zapewnienie o chęci współpracy i deklarację wsparcia ze strony Prezydenta. Bardzo się cieszę, ze nadal będziemy współpracować – zapewnia Kamila Michalik.

Inkubator Trzeciego Sektora ma być miejscem, gdzie tarnobrzeskie organizacje pozarządowe uzyskają wszechstronną, fachową pomoc w postaci szkoleń, doradztwa oraz kompleksowego wsparcia, które pozwoli im jeszcze skuteczniej działać na rzecz mieszkańców Tarnobrzega.

- Bardzo dziękuję Pani Kamili za wszystko, co dla nas zrobiła przez ostatnie pół roku, wprowadzając m.in. nowe przejrzyste zasady konkursów na dotacje dla organizacji pozarządowych. I liczę na dalszą owocną współpracę – mówi Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz.

Fot. Agata Rybka

Źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>