Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nowy sprzęt dla Miejskiej Policji w Tarnobrzegu

Lipiec 25, 2011 7:51 PM
Nowy sprzęt w postaci kamizelek, lin holowniczych, boji i desek ratowniczych odebrali z rąk prezydenta Norberta Mastalerza funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu strzegący porządku i bezpieczeństwa na Jeziorze Tarnobrzeskim.

St. asp. Mariusz Bielamowicz, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. – Dziękujemy panu prezydentowi i Radzie Miasta za przekazanie tego sprzętu. Mam nadzieje, że będziemy go wykorzystywać w celu ćwiczeń a nie ratowania ludzkiego życia. W każdym bądź razie jest to niezbędny element usprawniający nasze działanie, który bezpośrednio przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa osób wypoczywających na naszym akwenie.

- Zdecydowaliśmy się przekazać ten sprzęt z nadzieją, że będzie służył jak najlepiej funkcjonariuszom i wzorem ubiegłego roku skutecznie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa osób wypoczywających- powiedział prezydent.

foto&źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>