Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Poseł Pluta chce dotrzeć do młodzieży za pomocą internetu (video)

Sierpień 1, 2011 3:44 PM
Niespełna 30 sekundowy film rozsyłany do portali społecznościowych i for internetowych, to nowa forma zaproszenia do swojego biura. W ten sposób Poseł Mirosław Pluta pragnie zachęcić do współpracy młodzież z naszego regionu.

Krótki film przedstawia codzienną działalność Posła. Lektor wyjaśnia, kim jest Mirosław Pluta i zarazem zachęca do spotkania z parlamentarzystą ziemi tarnobrzeskiej. Klip trafił do Internetu.

- Wiem, że Internet stanowi jeden z ważnych kanałów komunikowania się młodych ludzi. Chce być bliżej nich, aby móc poznawać ich problemy, a także pomysły – mówi Poseł. Dlatego też parlamentarzysta aktywnie działa na facebooku i naszej-klasie, gdzie nie tylko zamieszcza własne informacje, ale również odpowiada na zadane pytania.

Do grona znajomych i sympatyków Posła dołączyło już kilkaset osób. A ciągle przybywa nowych. Część z nich pojawiła się na dyżurze Posła. – Młodzi ludzie przychodzą z różnymi problemami. Na ogół jest to brak pracy. Nie mam możliwości ich zatrudnienia, ale wyjaśniam, że pracuję i chcę pracować w przyszłej kadencji nad stworzeniem terenów pod inwestycje. A im więcej inwestycji, tym więcej miejsc pracy. Petenci to dobrze rozumieją i deklarują chęć wspólnego działania. Tak tworzy się społeczeństwo obywatelskie – wyjaśnia Mirosław Pluta.


Skrzynka pomysłów

Mirosław Pluta jeszcze jako starosta tarnobrzeski uruchomił na stronie powiatu platformę komunikowania się z mieszkańcami regionu. Każdy odwiedzający stronę może skorzystać z tzw. „Skrzynki pomysłów” i „Skrzynki interwencji”. Pierwsza powstała po to, by zapewnić możliwość szybkiego i łatwego zgłaszania spraw wymagających reakcji ze strony władz powiatu (także anonimowo). Druga, aby zgłaszać wszelkie sugestie dotyczące nie tylko działania starostwa i jednostek mu podległych, ale także każdego z aspektów życia powiatu.

Kontynuacja tego pomysłu znalazła odzwierciedlenie na stronie posła www.miroslawpluta.eu. – Na stronie głównej znajduje się baner „Napisz do mnie”. Po kliknięciu, pojawia się formularz kontaktowy za pomocą którego można wysłać do mnie wiadomość. Zachęcam Państwa do korzystania i z tej formy komunikacji – dodaje Poseł M. Pluta.

One Response to Poseł Pluta chce dotrzeć do młodzieży za pomocą internetu (video)

  1. Mefisto Odpowiedz

    2 sierpnia 2011 at 07:21

    Jak postawi po lekcjach zgrzewkę taniego z biedronki to dotrze a jak nie postawi niech zapomni o integracji! W końcu młodzież tarnobrzeska wie co to dobry smak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>