przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Od 1 sierpnia rozpoczęło się składanie wniosków o pomoc socjalną dla uczniów

Sierpień 4, 2011 1:11 PM
Od dnia 1 sierpnia 2011 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, w szkołach na terenie gminy oraz na stronie internetowej można pobrać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na nowy okres stypendialny 2011/2012.

Wypełnione wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć najpóźniej do dnia
15 września 2011 roku
, a w przypadku słuchaczy kolegiów nauczycielskich, nauczycielskich kolegiów języków obcych i pracowników służb społecznych – do dnia 15 października 2011 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski pok. nr 8.
Dodatkowe informacje można uzyskać w pok. nr 8 lub pod nr tel. 015811818581 wew.130

Zgodnie z ustawą o systemie oświaty (Dz.U. Z 2004r. Nr 256, poz. 2572 z późn.zm.) stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, w szczególności gdy w rodzinie tej występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo – wychowawczych, alkoholizm lub narkomania, a także gdy rodzina jest niepełna lub wystąpiło zdarzenie losowe.

Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być większa niż kwota 351 zł netto.

pliki do pobrania znajdują się tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>