Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Czy tarnobrzescy kibice zobaczą sobotni mecz z nowej trybuny?

Sierpień 22, 2011 6:04 PM
Prawdopodobnie już w czwartek Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wyda pozytywną opinię na korzystanie z nowej trybuny na stadionie przy Alei Niepodległości. Dziś Prezydent Miasta wspólnie z przedstawicielami tarnobrzeskiej, jak i podkarpackiej policji, sprawdzali trybunę pod względem bezpieczeństwa.

Pozytywną opinię wydał już sanepid i powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. Kiedy tylko policja prześle swoją, prezes Klubu Sportowego Siarka będzie mógł wystąpić do Prezydenta o zgodę na wpuszczenie na nową trybunę kibiców.

- W związku z tym, że jest planowane oddanie dla publiczności drugiej trybuny, zgodnie z ustawą, musimy przeprowadzić lustrację takiego obiektu. Trybuna jest nowoczesna. Oczywiście jest to dopiero pierwszy etap, więc niektóre rzeczy będą jeszcze uzupełniane. Klub Sportowy jako organizator meczów zwrócił się do nas o wydanie opinii, więc musieliśmy przeprowadzić wizytację i myślę, że komendant wyda pozytywną opinię. Myślę, że teraz poziom bezpieczeństwa jest o wiele wyższy niż wcześniej – mówi kom. Stanisław Sekuła, Naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Tarnobrzegu.

- Jest to już ostatnia sprawa związana z bezpieczeństwem podczas imprez masowych organizowanych na stadionie. Mam nadzieję, że już w sobotę kibice będą mogli dopingować piłkarzy z nowej trybuny. Próbuję także przekonać prezesa Klubu Siarka, aby właśnie na ten pierwszy mecz, zrezygnował ze sprzedaży biletów. My mamy w planach przygotowanie kilku dodatkowych atrakcji na tę szczególną sobotę – mówi Prezydent Mastalerz.

Fot. Rafał Nieckarz

źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>