Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Warsztaty dla bezrobotnych

Sierpień 26, 2011 8:51 PM
Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
w Tarnobrzegu poprowadzą warsztaty dla osób długotrwale bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnobrzegu.

Warsztaty zostały zorganizowane na wniosek tarnobrzeskiego urzędu. Do Centrum, Powiatowy Urząd Pracy skierował grupę osób, które mają trudności ze znalezieniem i podjęciem stałej pracy.

W dniach 29, 30 i 31 sierpnia w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy Pl. Bartosza Głowackiego 34, doradcy zawodowi przeprowadzą tematyczne spotkania z zakresu poszukiwania pracy z wykorzystaniem ogólnodostępnych metod.

Uczestnicy w czasie prowadzonych warsztatów poznają zasady opracowania CV i listu motywacyjnego, dowiedzą się w jaki sposób najlepiej zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nauczą się metod samodzielnego poszukiwania pracy z użyciem Internetu, korzystania z sieci, zakładania i obsługi poczty elektronicznej.

Doradcy zawodowi przeprowadzą testy, które wykażą umiejętności i predyspozycje zawodowe bezrobotnych. Dzięki temu pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy będą mogli z powodzeniem zaplanować kierunki dalszego rozwoju zawodowego bezrobotnych.

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w podobnych warsztatach mogą zgłaszać swój udział telefonicznie: 15 822 21 72 lub mailowo: ciz-tarnobrzeg@wup-rzeszow.pl.

W miesiącu wrześniu tarnobrzeskie Centrum planuje trzy grupowe spotkania. Pierwsze odbędzie się w czwartek, 8 września br., kierowanie jest do osób, które myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Kolejne „Jak znaleźć pracę” odbędzie się 13 i 14 września, następne „Szukam pracy przez Internet”, 15 września. Do udziału w warsztatach doradcy zawodowi zapraszają osoby bezrobotne, poszukujące pracy lub chcące zmienić swoje kwalifikacje.

Bezpłatne szkolenia we wszystkich 5 Centrach na Podkarpaciu odbywają się cyklicznie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy: www.wup-rzeszow.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>