Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nielegalne uprawy

Sierpień 30, 2011 8:45 AM
Sandomierscy policjanci zlikwidowali dwie nielegalne uprawy konopi. Ustawodawca przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 2 lat dla osoby, która wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, prowadzi uprawy konopi.

Kryminalni z komendy powiatowej w Sandomierzu, wspólnie z policjantami z posterunku w Zawichoście, zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Na nieużytkach rosło 20 krzaków roślin o wysokości od 2 do 2,3 metra. Stróże prawa szybko ustalili, że uprawą konopi zajmował się 18-letni mieszkaniec Zawichostu. Nastolatek przyznał, że prowadził uprawę konopi.

Również policjanci z posterunku w Dwikozach, w tunelach foliowych znaleźli rosnące tam krzaki konopi. Oprócz 23 sztuk dorodnych krzaków, stróże prawa zabezpieczyli 11 doniczek z sadzonkami konopi. Ustalono także właściciela uprawy.

Konsekwencją czynu obu mężczyzn może być nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

foto&źródło: Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>