przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W Tarnobrzegu ruszyła kampania “Jestem nieletni – Mamo, tato nie pozwól mi pić”

Wrzesień 12, 2011 10:23 PM
Kampanię organizują Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tarnobrzegu i Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Tarnobrzegu Akcja o charakterze profilaktyczno-edukacyjnym rozpoczęła się we wrześniu i potrwa do października br.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na narastający problem spożywania alkoholu przez nieletnich. Skierowana jest przede wszystkim do rodziców, młodzieży i wszystkich tych którym leży na sercu dobro dziecka.

Przygotowane plakaty i ulotki trafią do szkół  gdzie zostaną rozdane rodzicom na wywiadówkach szkolnych. Informacje zostaną umieszczone również na billboardzie, w sklepach, na słupach ogłoszeniowych i w innych widocznych  miejscach na terenie miasta. To nie pierwsza tego typu akcja w Tarnobrzegu, w 2007r. placówki przeprowadziły kampanię skierowaną do sprzedawców alkoholu pod nazwą,, Jestem nieletni -alkoholu mi  nie sprzedawaj”.

info: organizator

One Response to W Tarnobrzegu ruszyła kampania “Jestem nieletni – Mamo, tato nie pozwól mi pić”

  1. nieletni Odpowiedz

    12 września 2011 at 23:38

    Jestem nieletni – mamo tato kup mi flaszkę :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>