Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka wygrywa turniej w Kielcach – kompromitacja była blisko!

Wrzesień 15, 2011 12:40 AM
Koszykarze KKS Siarki Tarnobrzeg zwyciężyli w rozegranym w środę 14 września w Kielcach Memoriale im. Jana Kmiecika. Do rozstrzygnięcia spotkania pomiędzy drugoligową drużyną gospodarzy a zespołem z Tauron Basket Ligi potrzebna była dogrywka!.

W turnieju obok Siarki zagrał pierwszoligowy zespół Rosa Radom oraz drugoligowiec UMKS Kielce.

WYNIKI SPOTKAŃ

UMKS Kielce – Rosa Radom 66:69 (23:12, 17:14, 10:25, 16:18)

Rosa Radom – Siarka Jezioro Tarnobrzeg 68:83 (21:19, 20:17, 9:24, 18:23)

Siarka: Corbett 22, Miller 15, Doaks 14, Barycz 10, Wyka 9, Helton 7, Piechowicz 6, Aniszewski 0, Pyszniak 0.

UMKS Kielce – Siarka Jezioro Tarnobrzeg 76:79 po dogr. (21:11, 17:24, 11:24, 20:10, 7:10)

Siarka Jezioro: Corbett 19, Doaks 18, Barycz 17, Helton 13, Miller 5, Wyka 4, Piechowicz 3, Pyszniak.

11 Responses to Siarka wygrywa turniej w Kielcach – kompromitacja była blisko!

  1. obserwator Odpowiedz

    15 września 2011 at 01:17

    Pięknie panowie, teraz proponuję stanąć w szranki z jakimś trzecioligowcem, ewentualnie z naszymi juniorami:-) może wtedy zespół odniesie spektakularne zwycięstwo

  2. GPS Odpowiedz

    15 września 2011 at 09:04

    To ma być zespół na ekstraklasę??? Przecież nas tam zjedzą…

  3. kubeł Odpowiedz

    15 września 2011 at 09:20

    Kolejny kubeł zimnej wody, ile jeszcze? Nadal działacze są pełni optymizmu? Kibice coraz mniej… Co jest k. grane? Mało co nie przegraliśmy z II ligowcem, w jakim składzie grało Jezioro?

  4. @@@ Odpowiedz

    15 września 2011 at 09:29

    Cytat z kieleckiego ED:
    “- Wynik bardzo dobry, byliśmy bliscy sprawienia sensacji (UMKS na 50 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry prowadził 69:66 – przyp. Red.), zabrakło trochę koncentracji i opanowania emocji w ostatnich akcjach – mówi Rafał Gil, trener UMKS Kielce.

    UMKS BIERZE DWÓCH Z SIARKI

    Kielecki klub zawarł porozumienie z Siarką Tarnobrzeg o wypożyczeniu na zasadzie zielonej karty dwóch zawodników, Piotra Pyszniaka i Dariusza Wyki. Koszykarze na co dzień będą trenować w Tarnobrzegu i grać mecze w Tauron Basket Lidze z Siarką, ale jeśli terminy meczów UMKS i Siarki nie będą się pokrywać (np. mecz jednej drużyny w sobotę, a drugiej w niedzielę), lub jeśli koszykarze zagrają mało minut to kielecki klub będzie mógł ich ściągnąć na swój mecz.

    - Nasi zawodnicy będą grać w Kielcach za darmo, warunek to terminy meczów nie mogą ze sobą kolidować. Jest to korzystne zarówno dla jednej jak i drugiej strony, zawodnicy będą się ogrywać w lidze – mówi Zbigniew Pyszniak, prezes Siarki Jezioro Tarnobrzeg.

    Zieloną kartą mogą być objęci zawodnicy do 20 roku życia, Pyszniak ma 19, a Wyka 20 lat.”

  5. LB23 Odpowiedz

    15 września 2011 at 10:37

    Tylko nikt nie napisał, że grali mecz o 17 a kolejny o 20.Chyba mieli prawo być zmęczeni, to nie piłka nożna że da się odpocząć w trakcie gry, tutaj trzeba biegać od kosza do kosza.

    • tbeeg Odpowiedz

      15 września 2011 at 15:21

      Każdy ma prawo do zmęczenia, jeśli jest zmęczony to odpoczywa na ławce. 8 zawodnikami w jednym czasie Jezioro nie grało, 3 zawodników odpoczywało. Nie chce mi się wierzyć, że II ligowy zespół przez zmęczenie ekstraklasowa prawie go ograł. Cudem doprowadziliśmy do dogrywki… Patrząc na kawrty to pierwszą przegraliśmy 11 a czwartą 10, ehhhh.

  6. @@@ Odpowiedz

    15 września 2011 at 11:03

    Mogli być zmęczeni, powtórzę za trenerem Szczubiałem – jak siły odchodzą to trzeba włączyć więcej szarych komórek.

  7. Zenon Odpowiedz

    16 września 2011 at 16:57

    Przestańmy się tłumaczyć zmęczeniem! Skoro męczymy się z tej klasy rywalami to co będzie w TBL, gdzie słabych drużyn nie będzie? Niektórzy marzą o play-offach nawet, ja się pytam z czym do ludzi?

  8. $$$ Odpowiedz

    16 września 2011 at 18:29

    Możliwe, że chcą rozpocząć z zaskoczenia w TBL, tu niby słaby zespół, męczą się z II ligowcami, przegrywają z I ligowcem… a tu na inaugurację ogramy III drużynę ubiegłego sezonu…

  9. jeziorak Odpowiedz

    17 września 2011 at 11:14

    Jezioro wygrało pierwszy mecz w Mistrzostwach Podkarpacia.

    Siarka Jezioro Tarnobrzeg – AZS Politechnika Rzeszowska 73:58 (19:15, 22:7, 21:11, 11:25).

    Siarka Jezioro: Miller 18, Corbett 15, Doaks 11, Barycz 6, Rabka 5 – Helton 7, Walski 6, Wyka 3, Pyszniak 2, Piechowicz, Aniszewski.

    Politechnika: Miś 17, Osiniak 14, Kielar 6, Skop 6, Ucinek 1 – Winiarski 6, Brud 4, Baran 2, Doliński 1, Żmudka 1, Baryś, Dwora

  10. Zenon Odpowiedz

    17 września 2011 at 23:30

    Dzisiaj już tak kolorowo nie było. 2 porażki z Przemyślem i Łańcutem. Troszkę wstyd…