Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

27.09 (wtorek) Casting Cheerleaderek zespołu KKS Siarka Tarnobrzeg, godz. 16

Wrzesień 16, 2011 2:46 PM
Casting Cheerleaderek odbędzie się dnia 27.09.2011 o godzinie 16.00 w sali 123 na hali OSIR w Tarnobrzegu.

Należy przygotować krótki pokaz swoich umiejętności tanecznych. Mile widziane elementy akrobatyczne. Prosimy również o przygotować własną muzykę. WYMAGANY STRÓJ SPORTOWY.Dodatkowe info tel.886 498 256 Serdecznie zapraszamy.

info: KKS Siarka Tarnobrzeg

foto: Piotr Morawski

38 Responses to 27.09 (wtorek) Casting Cheerleaderek zespołu KKS Siarka Tarnobrzeg, godz. 16

  1. Zenon Odpowiedz

    16 września 2011 at 17:01

    Jak to ma wyglądać tak jak do tej pory to ja wolę bez. Dziewczyny ze studia tańca i ruchu FRAM już o wiele lepiej by prezentowały się na parkiecie.

    • zygula Odpowiedz

      18 września 2011 at 17:51

      to prosze bardzo jestem ciekawa ktora dziewczyna z framu zatanczy ci na meczu, to wezce sami wyjdzie i tanczcie, uklady nowe beda bo jak kazdy my tez mialysmy wakacje. jak macie nas tylko obrazac to dajcie sobie siana albo powieddzie to nam po meczu. zall

      • Zenon Odpowiedz

        18 września 2011 at 23:52

        Dziewczyny z FRAM-u tańczyły już na meczach piłkarskich o ile dobrze pamiętam, wiec i na meczach koszykarskich występ nie stanowiłby dla nich większego problemu. Pewnie zrobiły by dużo lepsze wrażenie niż obecny zespół , ale to już odrębna sprawa. Nikt tutaj nikogo nie obraża. Ja doceniam pracę dziewczyn. Po prostu szukamy tylko lepszych rozwiązań, bo oglądanie ciągle tych samych układów jest naprawdę bardzo nudne.

        • zygula Odpowiedz

          19 września 2011 at 20:53

          to przyjdz na probe i pokaz nam swoj wlasny uklad moze?
          sluchaj trenujemy, wiele z nas dojezda i nie mamy z tego nic oprocz przyjemnosci
          a dziewczyny z framu z ktorymi tak przepadasz biora za takie rzeczy kase.
          masz odwage pisac ze mna tutaj to powiedz mi/nam to w twarz.
          bo pisac w internecie jak dla mnie to zenada
          macie odwage przyjdzie powiedzcie nam co wam nie pasuje moze nawet pokazcie wlasne ruchy, albo przyjdzie na trening i cwiczcie z nami zobaczymy czy to latwe i komu lepiej wychodzi.
          myslisz ,ze to tak hop-siup
          jeden trening i odrazu nowy uklad albo ,ze nic nie robimy.
          zobaczymy jak tobie pojdzie

          z pozdrowieniami dla “zenona i innych” cheerleaderka Karolina Żygula :)

          • Zenon

            20 września 2011 at 03:42

            Nie musisz się tak bronić, bo Twoje argumenty są na poziomie szkoły podstawowej. Zresztą odnoszę wrażenie, że nie dawno ukończyłaś ją i teraz jesteś gdzieś w gimnazjum. W końcu w tych granicach jest średnia wieku tancerek występujących w przerwach meczów. Może zanim coś napiszesz i będziesz próbowała tutaj udowadniać spójrz sobie na cheerleaderki z prawdziwego zdarzenia i zamiast marnować czas tutaj na jakieś słowne przepychanki spożytkuj ten czas na jakiś nowy układ, bo oglądanie ciągle tego samego mi już bokiem wychodzi. Na ostatnim memoriale im. K. Wacławczyka zresztą znowu było to samo co zwykle. Dla mnie też udowadnianie swojej siły poprzez jedną z tancerek jest komiczne i świadczy tylko i wyłącznie o poziomi tej grupy. Czekamy na rozpoczecie sezonu i nieustające i powtarzające się do znudzenia układy dziewczyn w wieku od 12-15 lat. A argument, że dziewczyny z Framu nie robią tego za darmo, a wy tak po prostu mnie powalił. I Ty jeszcze masz czelność nazywać się cheerleaderką? To dopiero żenada…

          • zygula

            20 września 2011 at 17:22

            cheerleaderki z prawdziwego zdarzenia. ok wiem nie jestesmy doskonale moze wuazacie ze jestesmy za mlode choc nie znacie naszego wieku ok. my chcemy nowych dziewczyn najlepiej wlasnie troche starszych ok 3 gim liceum ale zadko sie zdaza zeby dziewczyna sama przyszla to robic. cheerleaderki z prawdziwego zdarzenia o ktorych piszesz maja staz paroletni to jest ich praca my to robimy dla rozrywki i sie staramy a jezeli sie nie podoba to nie musicie patrzec. ja nie chce sie z wami klucic bo widze ze i tak nie dojdziemy to porozumiemienia i szczerze uwazam ze to jest zenada takie gadanie przez internet. mozesz z nami porozmawiac po meczu, jesli Ci cos nie pasuje.

  2. maniek Odpowiedz

    16 września 2011 at 20:01

    w tamtym sezonie to wyglądało tragicznie, to prawda, dziewczyny hmmm za młode a niektóre to w dodatku delikatnie mówiąc za duże, w dodatku te tańce-komiczne, no cóż jaka drużyna takie cheerleaderki

    • zygula Odpowiedz

      19 września 2011 at 20:55

      komiczne-pokaz nam swoj na pewno sie wiele nauczymy ;) )

      • maniek Odpowiedz

        19 września 2011 at 22:45

        I co się tak bronisz zygula, rozumiem argument, że miałyście wakacje i nie przygotowałyście nowych układów, ale to nie zwalnia was od tego, zeby w sezonie prezentować dobry poziom. Nie pisz, żebyśmy przyszli i zatańczyli dla was, bo my w przeciwieństwie do was nie bierzemy się za coś, czego nie potrafimy robić :-)

        • zygula Odpowiedz

          19 września 2011 at 23:21

          Wiesz, juz nie chce mi sie na was czasu tracic i sie tylko wkurzac.
          Widze ,że kretynizmu i chamstwa nie da sie wyplenic z ludzi.
          Nigdy nie mozna wam dogodzic. Nawet jesli bylybysmy nie widomo jak “doskonale”. A to cholernie boli ,ze wkladamy w to tyle serca staramy sie a wy nic tylko narzekacie. Dzieki widac jakich kibicow ma Tarnobrzeg (a osobom doceniajacym nasza prace dziekujemy, to nas motywuje do kolejnych wystepow)

          • maniek

            20 września 2011 at 00:08

            Tu nie chodzi o obsypywanie was inwektywami, tylko o krytykę, jeślli byłybyście doskonałe, to pewnie nikt by się nie czepiał. Siarka grała fatalnie, w tym sezonie zapowiada się na powtórkę z rozrywki to może Wy bądźcie lepsze? A jeśli nie potraficie tego zmienić to lepiej zrezygnować. Argument, że robicie to za darmo jest nietrafiony i wskazuje na to, że jeśli tańczyłybyście za pieniądze to robiłybyście to lepiej. Czyli co? “jaka płaca taka praca? :-)

          • zygula

            20 września 2011 at 17:06

            Niestety nie mozemy sie wycofac poniewaz druzyny z ekstraklasy maja obowiazek posiadania cheerleaderek jak my nie zatanczymy na meczu to druzyna placi kare pieniezna.
            poczytaj regulamin :)

  3. Soldier Odpowiedz

    17 września 2011 at 12:10

    Dokładnie, dajcie dziewczyny z Framu, to jest narazie Żenua.

  4. maniek Odpowiedz

    20 września 2011 at 17:11

    Czyli co, robicie to z przymusu? :-)

    • zygula Odpowiedz

      20 września 2011 at 17:13

      nie nie robimy tego z przymusu ale dla przyjemnosci. ale jezeli nie zatanczymy to klub placi kare

      • maniek Odpowiedz

        20 września 2011 at 17:30

        Czyli klub jest na was skazany? :-)

  5. GPS Odpowiedz

    20 września 2011 at 17:34

    Jeśli to prawda z tą karą dla klubu to uważam, że klub powinien płacić za Wasze występy.
    Wtedy:
    1. będzie więcej chętnych osób chcących wstąpić do Waszego zespołu i ciężko ćwiczyć
    2. im więcej tańczących\trenujących tym łatwiej wybrać te najlepsze na mecze i tylko te dziewczyny, które tańczą na meczach dostają $$$.

    • zygula Odpowiedz

      20 września 2011 at 17:43

      Jestem za ale wgl ciezko im o jakakolwiek kase dla nas ;/

  6. GPS Odpowiedz

    20 września 2011 at 17:49

    Jak to ciężko? Jakiś % umownej kary powinien iść dla Was. Jak nie Wam to zapłacą karę TBL i klubowi wstyd będzie. $$$ dla Was motywuje…

    • zygula Odpowiedz

      20 września 2011 at 17:54

      na pewno idzie jakis % na cheers ale na pewno nie do naszej kieszeni ;/

      • GPS Odpowiedz

        20 września 2011 at 18:25

        I tu jest problem, jeśli klub tak skąpi kasę na “cheers” to powinien Wam znaleźć sponsora na koszulki i niech on płaci lub coś da.

  7. Nina Odpowiedz

    21 września 2011 at 19:02

    Ale to tam mają występować takie dziewczynki jak na zdjęciu??? Bo ja mam 18 lat i tak dla zabawy bym poszła z przyjaciółką zobaczyć jak tam jest…

    • zygula Odpowiedz

      21 września 2011 at 20:32

      To zapraszamy!

    • Zenon Odpowiedz

      22 września 2011 at 01:20

      Zgódź się, bo do tej pory ciężko się to oglądało…

  8. Nina Odpowiedz

    22 września 2011 at 12:00

    A to tam tylko tańczycie??? Bo mnie interesowały by bardziej ekstremalne wyczyny, takie akrobatyczne xD

    • Zenon Odpowiedz

      22 września 2011 at 15:57

      Tańczą i to do znudzenia to samo od tamtego roku…

      • zygula Odpowiedz

        22 września 2011 at 16:18

        Nie musisz patrzecz :D
        skoro tak Cie to nudzi

        • Zenon Odpowiedz

          22 września 2011 at 22:41

          Widzę, że ciężko znosicie krytykę innych osób, ale prawda jest bolesna. Szkoda, bo może wreszcie nauczyłybyście się jakiegoś nowego układu, a nie ciągle to samo. Jeszcze do tego z takim blamażem jak na początku memoriału, gdzie lekko mówiąc coś wam nie wyszło. Pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz. Ciekawe czy dziewczyny z Trefla czy Turowa też się tak przekomarzają na forach walcząc o swoje racje. Może zamiast tej dyskusji lepiej byłoby potrenować jakiś nowy układ, bo te wszystkie prezentowane smakują tak jak kotlet mielony po wizycie w mikrofalówce.

          • zygula

            23 września 2011 at 15:07

            ciagle uczymy sie nowych ukladow ale nie na kazdym treningu. a co do pierwszeo ukladu w 1 dzien memorialu to nie nasza wina tylko tego goscia co obsluguje sprzet

  9. Zenon Odpowiedz

    23 września 2011 at 21:47

    To, że bez przerwy prezentujecie do znudzenia te same układy to też wina spikera? Nowy sezon to i może pora zaskoczyć czymś nowym, a nie ciągle to samo…

  10. Nina Odpowiedz

    24 września 2011 at 18:14

    A będziemy musiały zrobić jakieś występ??? Jak ty tam się dostałaś zygula??? ;D

  11. Nina Odpowiedz

    24 września 2011 at 18:28

    Zenon a co ty tak się ciągle czepiasz??? Jakby wyszły i zatańczyły erotyczny taniec (co w zwyczaju mają cheerleaderki), każdy kibic zrobiłby o_O a potem powiedział zdziry…
    Co prawda nie chodzę na meczy i nie widziałam jak dziewczyny tańczą. Chodź nie, raz byłam na meczu i widziałam dziewczynki które wyszły i tańczyły “fajnie” gdyby były starsze ;D Bo patrząc na nie czułam się jak jakiś pedobear ;]. Mam nadzieje że te dziewczynki to nie wy Zygula

    • zygula Odpowiedz

      25 września 2011 at 00:41

      ja tam sie dostalam w pazdzierniku tamtego roku Pani Bożena mi to zaproponowala bo uczyla mnie tanca w mojej szkole i uwazala ze dobrze mi idzie i zaprosila na probe i tak zostalo :)

      a uklad trzeba jakis miec nie musi to byc twoja choreografia moze byc nawet cos naszego czy z teledysku cokolwiek, byle by bylo ciekawie :)
      a i przyjdz w stroju sportowym zeby Ci wygodnie bylo :)

  12. Zenon Odpowiedz

    10 października 2011 at 03:50

    Chyba ten cały casting wypadł marnie, bo drużyna tancerek zamiast się powiększyć to wyraźnie się zmniejszyła. Nie ma już też tych, którzy trzymali jakiś poziom, czyli dwóch młodych i ZDOLNYCH tancerzy. Chłopaki chyba wiedzieli co robią, bo szkoda marnować czasu na taką amatorkę.

    • zygula Odpowiedz

      13 grudnia 2011 at 00:44

      niestety ale przyszlo tylko pare osob.
      Chlopaki o ktorych mowisz odeszli ze wzgledu na to ze byli wysmiewani ze wzgledu na to co robia choc oni to lubili.
      Zenon masz racje tanczymy te same uklady ale straamy sie robic jakies nowe.
      I po dluzszym zastanowieniu i przeczytaniu naszej calej konwersacji zauwazylam ze padlo z jednej i z drugiej strony pare nie potrzebnych slow.
      Za moje serdecznie przepraszam.

      • Zenon Odpowiedz

        14 grudnia 2011 at 03:40

        Chłopaki właśnie tańczyli zdecydowanie najlepiej i dlatego chciałbym akurat ich też zobaczyć. Tak się składa, że obecny zespół też zostaje wyśmiewany za to co robi, ale mimo tego dziewczyny się nie poddają.

        • zygula Odpowiedz

          19 grudnia 2011 at 22:13

          Czekamy az ludziom sie znudzi. :)

          • zygula

            19 grudnia 2011 at 22:13

            tzn. wysmiewanie tego co robimy