Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W nocy z piątku na sobotę nie będzie wody w Tarnobrzegu

Wrzesień 16, 2011 3:17 PM
W nocy z piątku 16 września od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę 17 września nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ulicy Szerokiej, ulicy Sienkiewicza od Szerokiej do ulicy Konopnickiej, ulicy Piłsudskiego od nr 8 do ulicy Sikorskiego, ulicy Grota Roweckiego i Osiedla Centrum.

Przerwa w dostawie wody nastąpi w związku z modernizacją wodociągu Ø200 mm, związaną inwestycją pod nazwą: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 871 przebiegającej przez miasto Tarnobrzeg – przebudowa odcinków sieci wodociągowej na ul. Sienkiewicza i ul. Sikorskiego”

Ewentualne pilne potrzeby dowozu wody dla potrzeb sanitarnych należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu pogotowia wodociągowego 15 823 21 10

info: Tarnobrzeskie Wodociągi

3 Responses to W nocy z piątku na sobotę nie będzie wody w Tarnobrzegu

 1. Zenon Odpowiedz

  16 września 2011 at 15:31

  Ciągle to samo…

 2. tbg Odpowiedz

  16 września 2011 at 18:53

  Dobrze, że to nie awaria. Po prostu Polska w budowie…

 3. skalna góra Odpowiedz

  16 września 2011 at 20:06

  szkoda,że nikt nie uprzedził, że na Przywiślu i okolicach o godz. 19.30, pomimo tego, ze jest już ciemno żadna latarnia nie będzie włączona, zęby sobie można powybijać, u nas chodniki sa jeszcze gomułkowskie:-). Reszta TBG oświetlona, nie wiem, czy my na Przywiślu oszczędzamy aby reszta mogła byc oświetlonla?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>