Siarka zaledwie remisuje z Stalą. Mażysz: Znów straciliśmy dwa punkty (fotoreportaż oraz video HD)

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali 1:1 (0:0) ze Stalą Sanok w meczu 8 kolejki III ligowych rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej. Spotkanie rozegrane zostało w sobotę 24 września w Tarnobrzegu.

Bramki zdobyli: 60 min. Kwieciński, 84 min. Łuczka

Od początku spotkania tarnobrzescy piłkarze dominowali na boisku, gra toczyła się praktycznie na połowie rywali jednak pomimo kilku sytuacji strzeleckich kibice nie zobaczyli w pierwszej połowie bramki. Drugie 45 min. Siarkowcy rozpoczęli równie brawurowo, co zaowocowało w 60 min. bramką, zdobytą przez Jakuba Kwiecińskiego po podaniu Tomasza Stolpy. Niestety prowadzenie w meczu niekorzystnie wpłynęło na jakość gry podopiecznych trenera Mażysza, którzy do końca spotkania grali już bez pomysłu i werwy. Pasywną postawę gospodarzy wykorzystali piłkarze Stali, którzy w 84 min. doprowadzili do remisu. Wynik mógł być bardziej niekorzystny dla piłkarzy Siarki, na szczęście ofensywa gości trwająca przez ostatnie minuty meczu nie poczyniła już większych „szkód” na boisku.

Po 8 rozegranych kolejkach Siarka z dorobkiem 13 punktów zajmuje 5 miejsce, tracąc do lidera z Krosna 3 oczka. W następnym meczu tarnobrzescy piłkarze zmierzą się Partyzantem Targowiska. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 2 października.

Siarka Tarnobrzeg – Stal Sanok 1:1 (0:0)

Zespoły rozpoczęły spotkanie w następujących składach:

SIARKA: Ćwiczak – Łuczakowski, Beszczyński, Jakubiec, Bażant, Hynowski, Kuranty,Wolan,
Kwieciński, Rożek, Stolpa

STAL: Wilczewski – Tabisz, Łuczka, Zarzycki, Sumara, Ząbkiewicz, Węgrzyn, Kuzicki, Damian Niemczyk, Zdunek, Daniel Niemczyk

foto&video: Agnieszka Nycz