W sobotę Siarka zagra z Zaczerniem

W sobotę 8 października, o godzinie 11.00 piłkarze Siarki Tarnobrzeg zagrają na własnym boisku z drużyną KS Zaczernie. Mecz zostanie rozgrywany w ramach 10 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.

Będzie to pojedynek piątej drużyny rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi (Siarka) z piętnastą. Siarkowcy do tej pory zdobyli 14 punktów, trzy razy wygrywając, pięć razy remisując i raz przegrywając. KS Zaczernie po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach i pięciu porażkach ma na koncie 8 punktów.

W poprzedniej kolejce Siarka zremisowała 2-2 w Targowiskach z tamtejszym Partyzantem. Obydwie bramki dla gości zdobył nowy nabytek tarnobrzeskiego zespołu Tomasz Stolpa, w 26 i 54 minucie. Dla gospodarzy trafiali Kamil Słaby w 32 minucie i Marcin Borowczyk w 52. Ekipa z Tarnobrzega jest pierwszą, której w tym sezonie udało się wywieść z Targowisk choćby punkt.

Sobotni rywal Siarki przed tygodniem zremisował na własnym boisku ze Strumykiem Malawa 1-1.

Bukmacherzy zdecydowanego faworyta sobotniego pojedynku widzą w drużynie gospodarzy. Za zwycięstwo Siarki płacą 1,40 zł za każdą postawioną złotówkę, za remis 4,10 zł a za zwycięstwo gości aż 5,70 zł.

źródło: KS Siarka