przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Do 22 listopada potrwa remont ulicy Sandomierskiej

Październik 14, 2011 4:58 PM
Do 22 listopada br. zostanie wyremontowana i „przebita” ulica Sandomierska. Kierowcy od dawna dopominali się, aby ulica Sandomierska była przejezdna, co z pewnością usprawni ruch samochodowy w tym rejonie. Realizacja inwestycji jest możliwa dzięki wsparciu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Koszt przebudowy ulicy Sandomierskiej to ponad 99 tysięcy złotych. Tarnobrzeski WORD dołoży do realizacji 75 tys. zł. Celem inwestycji jest poprawa komunikacji i odciążenie skrzyżowania ulic: Sikorskiego i Wyszyńskiego oraz polepszenie komunikacji ze stacją paliw SHELL. Takie rozwiązanie prowadzi do zwiększenia bezpieczeństwa kierowców oraz pieszych.

W ramach zaplanowanych prac zostanie przeprowadzony remont istniejącej nawierzchni bitumicznej, powstaną nowe chodniki po obu stronach ul Sandomierskiej, a także zostanie wykonanie oświetlenie i oznakowanie ulicy. Obecnie ruch pojazdów i pieszych odbywa się całkowicie przez skrzyżowanie ulic: Sikorskiego i Wyszyńskiego, co bardzo ogranicza zdolność przepustową skrzyżowania, szczególnie w godzinach szczytu.

Wykonawcą inwestycji będzie stalowowolskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Drogowego INŻDRÓG Sp. z o. o. Termin zakończenia prac zaplanowano na 22 listopada br.

źródło: Agata Rybka/UM Tarnobrzeg

One Response to Do 22 listopada potrwa remont ulicy Sandomierskiej

  1. maniek - kierowca Odpowiedz

    14 października 2011 at 23:15

    W końcu przebiją Sandomierską, brawo, czy tak dłubo musieliśmy czekać!!! a co z resztą ślepych ulic w Tarnobrzegu? jeszcze kilka się znajdzie do przebicia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>