Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

“Podpatrzone i zatrzymane w kadrze” – wystawa fotograficzna Piotra Morawskiego w galerii Okno (zdjęcia)

Październik 20, 2011 6:27 PM
Wystawę “Podpatrzone i zatrzymane w kadrze – zdjęcia Piotra Morawskiego” można oglądać do 31 października br. w galerii “Okno” mieszczącej się w witrynach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu.

Wystawa “Podpatrzone i zatrzymane w kadrze” to druga indywidualna prezentacja prac tego autora w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Piotr Morawski (rocznik 1975) urodził się i mieszka w Tarnobrzegu. Z wykształcenia inżynier ochrony środowiska. Fotograf z zamiłowania z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Jego pasją jest fotografia przyrodnicza i reportażowa. Największą satysfakcję sprawia mu obserwacja i fotografowanie zdjęć ptaków i zwierząt. Wymaga to bardzo dużej wiedzy i cierpliwości, dobrego kamuflażu, niejednokrotnie wielu godzin lub dni spędzonych w plenerze w oczekiwaniu na “ten” właściwy moment.

Reportaż to drugi temat jego prac. Na zdjęciach w niebanalny sposób utrwala atmosferę panującą na imprezach i wydarzeniach. Tak jak w fotografii przyrodniczej ceni sobie najbardziej ujęcia dynamiczne, gdzie gra rolę światło i ruch.

Tarnobrzeżanie mogli poznać jego prace na zbiorowych wystawach w Galerii “Okno” i comiesięcznej edycji konkursu fotograficznego “Zdjęcie miesiąca”. Jest laureatem wielu konkursów m.in. jego zdjęcie “Lewitacja” zostało nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie “Ekologia w obiektywie” w Warszawie w 2009 roku.

Więcej zdjęć Piotra Morawskiego można zobaczyć na stronie internetowej www.morawskipiotr.pl
kontakt : piotr_morawski@op.pl lub tel. 605 190 162

info: MBP

foto: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>