Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Konferencja prasowa podsumowująca dziesiąty miesiąc pracy Urzędu Miasta (video)

Październik 27, 2011 11:19 AM
Konferencja prasowa podsumowująca dziesiąty miesiąc urzędowania tarnobrzeskiego magistratu odbyła się w środę 26 października. W spotkaniu z dziennikarzami oprócz prezydenta Mastalerz uczestniczył również przewodniczący rady miasta Dariusz Kołek.

Podczas konferencji prezydent Mastalerz poinformował m.in. o rozstrzygnięciu przetargu na oczyszczanie rowów melioracyjnych na terenach rolniczych. Przetarg wygrała firma z Sokolnik, która za 451 tys. zł. w ciągu 7 tygodni od podpisania umowy zobowiązała się do oczyszczenia rowów należących do miasta Tarnobrzeg.

Planowana jest również modernizacja infrastruktury Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu, a także rozbudowa części dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zakład Pilęgnacyjno – Opiekuńczy w Tarnobrzegu. O szczegółach można przeczytać tutaj

Podczas konferencji prezydent Mastalerz i przewodniczący Rady Dariusz Kołek odpowiadali również na pytania dziennikarzy.

Zobacz materiał video.

foto&video: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>