„Niekompletna” Iskra przegrywa z Sokołem (fotoreportaż oraz video HD)

W piłkę nożną gra się w dziesięciu, ale… chyba tylko na Zwierzyńcu. Gracze Iskry przegrali kolejny mecz, tym razem z Sokołem Kamień 1:7 (1:3), a w eksperymentalnym składzie zagrał jako stoper Karol Gorczyca, a jako jeden z napastników Mateusz Kuszaj.

Piłkarze Iskry rozpoczęli i zakończyli mecz w dziesięciu co, jak na tę ligę, jest rzeczą absurdalną. Od początku atakowali przyjezdni, jednakże kilkakrotnie odgrażaliśmy się w miarę konstruktywnymi akcjami. Pierwszą bramkę straciliśmy podobnie jak w meczu z Zarzeczem – po rzucie rożnym około 15′ minuty. Kolejne trafienia na 0:2 i 0:3 sokolan były istnymi majstersztykami, a Konrad Zych strzelił swojego pierwszego gola dla Iskry, w sytuacji sam na sam z 45′ minuty.

Druga odsłona meczu to identyczne wydarzenia – goście utrzymywali się dłużej przy piłce, a my próbowaliśmy jakoś wpłynąć na losy meczu. Niestety, gole strzelali już tylko goście, a na boisku chwilami było nieprzyjemnie przez co najmniej dziwne sędziowanie ze strony arbitrów, z dwiema kobietami w roli głównej…

W konfrontacji drugiej tarnobrzeskiej drużyny występującej w rozgrywkach klasy okręgowej OKS Mokrzyszów wygrał 2:1 z KS Podwoliną.

Po 13 kolejkach Mokrzyszów z dorobkiem 31 punków jest wiceliederem tabeli, Iskra zaś z dorobkiem zaledwie 4 punków zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli. Prowadzi Olimpia Pysznica – 32 punkty. W następnym meczu przed piłkarzami z Sobowa ciężkie zadanie, derbowy pojedynek z Mokrzyszowem na boisku rywala.

KS Podwolina 1:2 OKS Mokrzyszów

Bramki dla OKSu: M.Kulczycki, K.Haliniak

Iskra Sobów – Sokół Kamień 1:7 (1:3)

ISKRA: Gawroński – Gorczyca, Zioło P, Rokicki – Zioło G, Szwedo, Jajkiewicz, Dziubek – Kuszaj, Zych.