Szóstka Biłgoraj za mocna dla tarnobrzeskich siatkarek (fotoreportaż oraz video HD)

Siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg przegrały 0:3 (21:25, 21:25, 26:28) z Szóstką Biłgoraj w meczu 5 kolejki II ligowych rozgrywek. Spotkanie rozegrane zostało w sobotę 5 listopada w Tarnobrzegu.

Po 8 kolejkach podopieczne Andrzeja Dróbkowskiego z dorobkiem 11 punktów zajmują 4 lokatę w tabeli. W rozgrywkach prowadzi niepokonana w tym sezonie drużyna z Biłgoraja, która w dotychczas rozegranych meczach nie straciła jeszcze nawet seta.

W 6 kolejce tarnobrzeżanki zmierzą się w Krośnie z wiceliderem, drużyną Karpat. Mecz rozegrany zostanie w najbliższą środę. Przed własną publicznością siatkarki Siarki zagrają w sobotę 12 listopada, a ich rywalem będzie trzecia w tabeli Wisła Kraków.

KS TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg – BKS Szóstka Black Red White Biłgoraj 0:3 ( 21:25, 21:25, 26:28)

foto&video: Agnieszka Nycz