przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierska przebita ale nie skończona

Grudzień 2, 2011 6:09 PM
Kierowcy mogą już korzystać z ulicy Sandomierskiej, biegnącej wzdłuż muru Parku Dzikowskiego. Ale to jeszcze nie koniec inwestycji, która będzie kontynuowana w przyszłym roku.

Od kilku dni kierowcy mogą wreszcie poruszać się po ulicy Sandomierskiej, biegnącej wzdłuż muru okalającego Park Dzikowski. Wreszcie, bo ten fragment ulicy przez lata był wyłączony z ruchu i służył jako dziki parking dla TiR-ów.

- Obiecałem, że w tym roku przebijemy Sandomierską i słowa dotrzymałem. Jestem pewien, że nowe rozwiązanie komunikacyjne w znaczący sposób usprawni ruch pojazdów w tym newralgicznym miejscu miasta – mówi Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz.

Inwestycja kosztowała 99 tys. zł, z czego aż 75 tys. zł stanowiła dotacja z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Ale to jeszcze nie definitywny koniec prac przy przebudowie Sandomierskiej. Ze względu na niskie temperatury zrezygnowano w tym roku z położenia asfaltu na całym odcinku drogi. Stanie się to na wiosnę 2012 r.

Wtedy także wykonane będzie odwodnienie drogi, co umożliwi położenie chodnika po obu stronach ulicy, na całej jej długości.

- Od dyrektora Wiesława Lichoty otrzymałem zapewnienie, że WORD wesprze nas także przy realizacji drugiego etapu przebudowy ulicy Sandomierskiej. Bardzo mu za to dziękuję, a tarnobrzeżan zapewniam, że ruszymy z pracami najszybciej jak to będzie możliwe – dodaje Norbert Mastalerz.

źródło: UM Tarnobrzeg

One Response to Sandomierska przebita ale nie skończona

  1. Gość Odpowiedz

    2 grudnia 2011 at 19:38

    SOBOTA godz. 16.45 – Mecz ligowy SIATKÓWKI KOBIET Anser-Siarka Tarnobrzeg vs. Bolewław V LO Rzeszów – WSTĘP BEZPŁATNY – Hala Sportowa „OSiR” – ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>