przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Srogie baty dla tarnobrzeskich koszykarzy w Słupsku (video)

Grudzień 5, 2011 5:18 AM
Koszykarze Siarki Jezioro Tarnobrzeg przegrali w Słupsku z miejscową Energą Czarni 75:103 w meczu 1 kolejki rundy rewanżowej fazy zasadniczej. Skuteczną grą w obronie Słupszczanie praktycznie wyeliminowali z gry m.in. naszego najlepiej punktującego gracza – Josha Millera, który w całym meczu rzucił zaledwie 12 oczek.

Po wspaniałych zwycięstwach nad Anwilem i Treflem przyszedł czas na porażkę, niestety bardzo dotkliwą bo różnicą aż 28 punktów. Wicelider po pierwszej rundzie rozgrywek, skutecznie zablokował grę ofensywną podopiecznych trenera Szczubiała, którzy dodatkowo w defensywie nie radzili sobie najlepiej, pozwalając rywalowi na zdobycie aż 103 punktów.

Na pochwałę zasługuje postawa LaMarshallla Corbeta, zdobywcy 25 punktów w meczu w tym 5 zza lini 6,75 m. Niestety reszta naszych zawodników nie spisała się już tak dobrze, kolejnymi najlepiej punktującymi w zespole Siarki byli J.T.Tiller i Josh Miller – po 12 oczek. Najlepiej punktującym Polakiem w drużynie Jeziorowców był Przemysław Karnowski – 10 pkt.

W następnej kolejce Siarka podejmie na własnym parkiecie zespół Polpharmy Starogard Gd. Mecz zaplanowano na sobotę 10 grudnia. Początek spotkania o godz. 18.


Energa Czarni Słupsk – KKS Siarka Jezioro Tarnobrzeg 103:75 ( 32:24, 23:22, 23:14, 25:15)

Siarka: Corbett 25 (5×3), Miller 12 (2×3), Tiller 12, Karnowski 10, Piechowicz 6, Doaks 5, Barycz 3, Wyka 2, Rabka 0, Walski 0

Energa: Weaver 23, Morrison 22, Burrell 17 (1×3), Leończyk 13, Cesnauskis 12 (1×3), Przyborowski 6, Hinson 5, Kikowski 3, Długosz 2, Roszyk 0, Osiński 0

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu Energa Czarni Słupsk – Siarka Jezioro Tarnobrzeg. Film został udostępniony przez oficjalną stronę klubu energa-czarni.pl.

9 Responses to Srogie baty dla tarnobrzeskich koszykarzy w Słupsku (video)

 1. kibic_ Odpowiedz

  5 grudnia 2011 at 06:11

  Nic się nie stało Panowie :) Jedziemy dalej!!!

 2. Fantom Odpowiedz

  5 grudnia 2011 at 06:25

  Kiedyś przegrana musiała przyjść, szkoda że w tak kiepskim stylu. Jeszcze niedawno wygrywaliśmy z zespołami z czołówki a tu taka wtopa. Przegrać kilkoma koszami można ale prawie trzydziestoma chwały nam nie przyniesie.
  Czekam na udaną rehabilitację w sobotę.

  • Zenon Odpowiedz

   5 grudnia 2011 at 11:34

   W tamtym sezonie przegrali 30 punktami, wiec nie ma co dramatyzować. Ważne aby wygrali z Polpharmą za tydzień i będzie dobrze.

 3. Soldier Odpowiedz

  5 grudnia 2011 at 21:13

  Tak jak mówicie, przegrana musiała przyjść. Po 4 wygranych meczach i 2 z czołowmy drużynami ta przegraną można wybaczyć, szkoda, że w kiepskim stylu, ale przecież mamy nowy zespół,więc nie mogło pójść tak kolorowo z czarnymi (dziwnie to zabrzmiało) :D

 4. Soldier Odpowiedz

  5 grudnia 2011 at 21:28

  P.S. Tak powinna wygladac konferencja pomeczowa i prezentacja koszykarzy w TBG!

 5. GPS Odpowiedz

  6 grudnia 2011 at 16:51

  Na tym skrócie nie było widać zacięcia i woli walki wśród naszych zawodników. Sprzedali mecz :)

  Fajny baner wisiał na hali(video 2:25):
  “Jak nikt w Polsce miasto promujemy
  Jak nikt w Polsce grosze dostajemy” – oficjalne żale do UM :)

 6. kibic_ Odpowiedz

  6 grudnia 2011 at 18:06

  U nas nie może być chyba takiej prezentacji bo jeśli wszystkie światła zgasną to potem trochę schodzi aby się ponownie włączyły.

 7. Soldier Odpowiedz

  7 grudnia 2011 at 15:00

  @kibic_ no szkoda, ale podobno TBL się nas czepiało oświetlenie i am być doświetlanie punktowe, więc może będą jakieś nowe bajery na hali :D

  Ludzie głosujemy na graczy Siarki do meczu gwiazd!!!
  http://meczgwiazd.plk.pl/www/index.php?p=3Zapraszamy

  Moje głosy: na południu: Josh Miller, LaMarshall Corbett, Mateusz Ponitka, PF nie Pamietam, Przemek Karnowski
  I na konkurs wsadów dałem LaMarshalla, Hodge’a, Ponitkę i Wykę.

  Też pewnie chcecie zobaczyć naszych na ASG w plk, więc głosujcie, i udostepniajcie glosowania na FB, twitterach czy co tam macie :)

 8. Zenon Odpowiedz

  7 grudnia 2011 at 18:11

  Po 4 wygranych z rzędu kiedyś ten moment musiał nastąpić. Padło na Czarnych. Oby ten zimny prysznic w Słupsku dobrze podziałał na drużynę. Szczególnie, że teraz przed Siarką bardzo ważne mecze, które mogą mieć decydujący wpływ o miejscu na koniec sezonu zasadniczego. Wygrana z Polpharmą na pewno znacząco by nas przybliżyła do tego wymarzonego miejsca w fazie play-off.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>