Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Finał loterii “Jestem stąd”

Styczeń 2, 2012 6:02 PM
32 calowy telewizor LCD, laptop i aparat fotograficzny – to nagrody w loterii JESTEM STĄD! Dziś w samo południe komisja wylosowała szczęśliwców, którzy w przyszły wtorek odbiorą nagrody. W loterii udział wzięło trzydzieści osób.

32 calowy telewizor o wartości 1500 zł trafi do pana Jana Młodzianowskiego, który w Tarnobrzegu zameldował się 28 grudnia. Szczęśliwą posiadaczką laptopa o wartości 1100 zł została pani Janina Mielecka, która zameldowała się w naszym mieście 13 grudnia. Aparat fotograficzny powędruje za to do pana Wiesława Marszałka, który mieszkańcem Tarnobrzega jest od 8 grudnia.

Adresatami loterii byli pełnoletni mieszkańcy miasta Tarnobrzeg, którzy w terminie do 31.12.2011 r. dokonali zameldowania na pobyt stały w mieście Tarnobrzeg lub złożyli w Urzędzie Skarbowym w Tarnobrzegu, ul. Wyspiańskiego 12 formularz NIP-3, w którym w pozycji B.4. oświadczą, że mieszkają na terenie miasta Tarnobrzeg.

Info&foto: Agata Rybka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>