Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

20.01 (piątek) Koncert zespołów ANIMATIONS i ANVISION w Sandomierzu, godz.20

Styczeń 5, 2012 1:42 AM
Koncert zespołów ANIMATIONS i ANVISION w ramach cyklu cyklu “ProgVision Tour 2012″ odbędzie się w sandomierskim klubie Lapidarium. Bilety w cenie -10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu) do nabycia  w Centrum Informacji Turystycznej- ul. Rynek 20, w godz. 9.00-16.00, lub przed koncertem. Tel. 15 644 61 05, e-mail: informacja@sandomierz.travel

ANIMATIONS – najważniejszy okres w dziejach zespołu rozpoczna się pod nazwą labyrinth.pl w styczniu 2006 roku. Ironicznie – w tym samym momencie, w którym z zespołem postanowił się rozstać jego założyciel – Bartek Bisaga. Trzech pozostałych członków zespołu – gitarzysta Kuba Dębski, klawiszowiec Tomek Konopka i perkusista Paweł Larysz akurat rozpoczęło pracę nad pierwszym krążkiem promocyjnym zespołu. Prace nad promocyjnym albumem zakończone zostały w czerwcu 2006 roku.

25 marca 2007 w Sali Teatralnej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie miała miejsce prapremiera debiutanckiego albumu. Został on wykonany w całości podczas specjalnego promocyjnego koncertu. W tym dniu została ogłoszona najważniejsza wiadomość tego wieczoru – zespół zmienia nazwę z labyrinth.pl na Animations. Tak samo został zatytułowany pierwszy album.

7 grudnia 2009 r zespół wydał swój drugi album Reset Your Soul.

video: animationsofficial

http://www.animations.com.pl/pl

ANVISION – W 2007 roku dochodzi do spotkania pięciu doświadczonych muzyków, których zbliżone fascynacje muzyczne prowadzą do powstania zespołu AnVision.

Styl i brzmienie AnVision oscyluje w okolicach progresywnego rocka na pograniczu prog-metalu. W kompozycjach zespołu można się jednak doszukać wpływu innych nurtów muzycznych. Ostre, ciężkie riffy przeplatane łagodnym, przestrzennym klimatem. Dynamiczne, mocne utwory ale również nastrojowe ballady, a wszystko to uzupełnione wpadającymi w ucho liniami melodycznymi i niebanalnymi, intrygującymi tekstami.

W przełomie 2009-2010 roku, AnVision decyduje się na nagranie debiutanckiego krążka. Album pt. „Eyes Wide Shut” – zawiera cztery kompozycje przedstawiający nurt muzyczny, najbardziej bliski grupie AnVision.

Jesień 2010 roku w niesie za sobą zmiany personalne na „stanowisku” wokalisty i klawiszowca grupy. Nowymi muzykami w szeregach zespołu zostają: Marqus – voc. i Lukas – synth.

video: anvisionband

http://anvision.net/main.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>