Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Styczeń 9, 2012 5:27 PM
Na tę chwilę, jak podaje sztab, w Tarnobrzegu zebrano ponad 80 tys. złotych! To kolejny rekord zebranej kwoty pobity dzięki hojności mieszkańców miasta. Podczas zeszłorocznego finału zebrano bowiem 76.594 zł.

Niedzielne granie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu przyciągnęło wielu mieszkańców, dla których już od południowych godzin organizatorzy przygotowali atrakcje. Była więc barwna kawalkada pojazdów wszelakich, występy zespołów muzycznych, pokaz ratownictwa, nie zabrakło również licznych aukcji i licytacji.

Tuż po godz.19 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru, zespołu Varius Manx, który dla bardzo licznie zgromadzonej publiczności przygotował ponad godzinny set wspomnień z dorobku muzycznego grupy.

Gdy koncert zbliżał się ku końcowi przyszedł czas na niespodziankę – kolorowe konfetti w kształcie czerwonych serduszek wypuszczane w stronę publiczności z pewnością zaskoczyło zebranych tarnobrzeżan. Tuż przed występem ostatniego zespołu – lokalnej grupy Fallen Halo odbyło się światełko do nieba, czyli pokaz sztucznych ogni.

video: Piotr Morawski

foto: Piotr Morawski

foto: Agnieszka Nycz

12 Responses to XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

  1. emen Odpowiedz

    9 stycznia 2012 at 18:59

    Genialne proporcje ;] Koncert Varius 5 minutowy materiał, koncert Halo 17 min… Przyznam szczerze, jestem mocno zawiedziony.

  2. NW24 Odpowiedz

    10 stycznia 2012 at 00:14

    Czym zwiedzony? tym, że manager Varius Manx zezwolił na wstawkę do materiału 20 sekundowych fragmentów z ich koncertu? Jeśli chcesz działać zgodnie z prawem, pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

    • emen Odpowiedz

      10 stycznia 2012 at 21:25

      W takim razie zwracam honor, gdyż byłem znacznie niedoinformowany co do możliwości wykorzystania przez Ciebie materiałów z niedzielnego Finału. Bardzo podobał mi się występ Variusów stąd moja irytacja z tytułu przygotowanego w taki a nie inny sposób materiału. Liczyłem na dużo więcej. Tak czy siak duży szacunek dla Ciebie za to co robisz ! Pozdrawiam

  3. K. Odpowiedz

    10 stycznia 2012 at 03:45

    Jakość tych zdjęć, to porażka… Lepsze zrobiłam telefonem, mimo że nie jest to jakiś super wypasiony model :/

    • M. Odpowiedz

      10 stycznia 2012 at 11:00

      Wrzuć linka do swoich zdjęć z telefonu, porównamy. Zdjęć z dobrej imprezy nigdy za wiele.

    • d. Odpowiedz

      10 stycznia 2012 at 11:45

      no ciekawy masz telefon dający taką GO jak np. 0038…pewnie za dopłaty do gruntu kupiłaś:)

  4. brendon łolsz Odpowiedz

    10 stycznia 2012 at 13:15

    ile kosztowała organizacja wośpu w tbg?
    Czy dobrze wydaje mi się ze od tych uzbieranych 80tys nalezy odjąć jakies 40-50 tys ktore poszly na organizacje czy sie myle?

  5. Fidel Odpowiedz

    10 stycznia 2012 at 14:47

    Z tego co mi wiadomo organizacja imprezy to kasa od sponsorów, UM a zebrane pieniądze idą na WOŚP, jeśli sie myle to niech mnie ktoś poprawi.

  6. Mefisto Odpowiedz

    10 stycznia 2012 at 15:10

    a mnie wQ… że pod świątecznym hasłem “Sie Ma” staliśmy się wzorowymi żebrakami i jeszcze się tym obnosimy.
    Każdy z nas płaci podatki itp. przymusowe datki z których hołota polityczna wypłaca sobie większe premie świąteczne niż trafia do kasy fundacji WOŚP a ciemnogrodowi wmawia się, że ratują dzieci.
    Czemu u Niemca czy Szweda taka akcja nie ma racji bytu?
    Bo tam nikt nie kradnie pieniędzy podatnika więc może czas najwyższy równać do euro-standardów a nie żebrać do końca świata i o jeden dzień dłużej.

  7. tbg Odpowiedz

    10 stycznia 2012 at 23:36

    Zdjęcia poprawne, aczkolwiek bez rewelacji. Szkoda, że Piotrek się już nie rozwija. Takie same zdjęcia były na początku działania strony i takie same są teraz. Trochę monotonnie. O Pani Agnieszce się nie wypowiadam, widać że jeszcze wiele musi się nauczyć.

    Powodzenia!

  8. mty Odpowiedz

    11 stycznia 2012 at 13:11

    Trzeba zauważyć, że Piotr robi relację z wydarzenia w formie wideo i przy okazji też foto. Jeżeli miałby w zamyśle wykonywać tylko zdjęcia ustawiałby się inaczej “pod zdjęcia” i byłyby o wiele lepsze, a warsztat ma bardzo dobry wiedzą o tym ci, którzy znają jego prace. Nie da się pogodzić jedno z drugim, niestety coś za coś. I może zdjęcia są monotonne, bo działa już bardziej jako fotoreporter. Jednak można się cieszyć, że stara się być wszędzie gdzie się coś dzieje, a my możemy później zobaczyć z tego relacje.

  9. Mona Liza Odpowiedz

    11 stycznia 2012 at 19:59

    DLA MNIE ZDJĘCIA SĄ O.K.