przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

“Dlaczego Tarnobrzeg ma pecha?” – 13. miesięcy urzędowania prezydenta Mastalerza w ocenie radnego Tadeusza Gospodarczyka (video)

Styczeń 16, 2012 2:42 PM
Konferencję podsumowującą 13 miesięcy urzędowania prezydenta Mastalerza zorganizował radny Tadeusz Gospodarczyk w piątek 13 stycznia. W konferencji której wykładnią stanowiło pytanie “Czy Tarnobrzeg ma pecha?” udział wziął również radny z ramienia PiS Józef Motyka.

Według radnego Tadeusz Gospodarczyk pierwszy rok prezydentury Norberta Mastalerza cechują trzy podstawowe kwestie: pozorne działania w sprawie Jeziora Tarnobrzeskiego, inwestycje przygotowane przez poprzednika oraz nieskuteczność działań.

- Nie została rozwiązana kwestia właścicielska Jeziora Tarnobrzeskiego, pomimo deklaracji, prezydent przez ten czas ani razu nie był w Ministerstwie Skarbu – tłumaczy radny. – Obecna władza odcina kupony od inwestycji przygotowanych przez poprzednika. (…) Jako radny prezydent krytykował większość tych inwestycji, teraz w blasku fleszy przecina wstęgi i już ich nie krytykuje – kontynuuje.

Oceniając działania prezydenta rady stosuje określenia “mity i obietnice”. – Gdzie dzisiaj jest rekordowy offset z Tesco? Nie ma go w tegorocznym budżecie po stronie dochodów miasta – przedstawia radny. – W ocenie Polskiego Stronnictwa Ludowego piramida potrzeb prezentowana w kampanii wyborczej zrealizowana została w 13 % . (…) Prezydenta oceniamy na “3 z dwoma minusami” – dodaje.

Zobacz zapis video z konferencji

Zobacz również:


Rok rządów prezydenta Mastalerza w ocenie tarnobrzeskiej opozycji

Podsumowanie roku urzędowania przez prezydenta Mastalerza

video:http://www.tadeuszgospodarczyk.pl/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=pl

3 Responses to “Dlaczego Tarnobrzeg ma pecha?” – 13. miesięcy urzędowania prezydenta Mastalerza w ocenie radnego Tadeusza Gospodarczyka (video)

 1. 3= :) Odpowiedz

  16 stycznia 2012 at 17:06

  To się Tadeusz wysilił, tak na prawdę nikt z opozycji nie ma nic konkretnego do zarzucenia Mastalerzowi i chyba to najbardziej boli… Z przyjemnością zobaczę kolejną konferencję Mastalerza dotyczącą przedstawionych “zarzutów” “opozycji”

 2. Zimowisko Odpowiedz

  16 stycznia 2012 at 17:31

  ZIMOWISKO DLA DZIECI

  Od dnia 30.01.12. do 4.02.12. (włącznie) w miejscowości Piwniczna Zdrój. Zakwaterowanie i wyżywienie w Domu Wypoczynkowym „Stefanka”.

  http://www.stefanka.com.pl
  Koszt 420 zł.

  Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 668 485 641

 3. brendon łolsz Odpowiedz

  18 stycznia 2012 at 16:04

  Niech opatrznosc broni nasze miasto przed Gospodarczykiem. Temu miłosniki sztucznych zalewow i zeglarskich przyspiewek marzy sie wycinka międzywala.
  Jestem czujny i gdy tylko do czegos takiego bedzie mialo dojsc powiadamiam organizacje ekologiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>