Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Spotkanie z Magdaleną Zawadzką w Tarnobrzeskim Domu Kultury (video HD)

Styczeń 17, 2012 11:54 AM
Spotkanie z aktorką Magdaleną Zawadzką odbyło się z okazji promocji książki “Gustaw i Ja”. W Wypełnionej po brzegi sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury aktorka opowiadała m.in. o motywach, jakie kierowały nią przy pisaniu książki o jednym z najwybitniejszych polskich aktorów i jej mężu jednocześnie, Gustawie Holoubku.

Książka “Gustaw i Ja” to historia miłości, małżeństwa, wspólnego życia i pracy pary aktorów. Wydawnictwo zawiera nieznane fakty, wspaniałe anegdoty, poruszające opowieści opisane w ujmującym, bardzo osobistym stylu tuż po śmierci Gustawa Holoubka.

- Jest kilka powodów, dla których napisałam tę książkę. Główny jest taki, że chciałam Gustawa Holoubka, mojego męża upamiętnić w taki sposób w jaki nikt tego nie mógłby zrobić, bo nikt go tak jak Ja nie znał w sytuacjach prywatnych, domowych, rodzinnych. (…) Właściwie, chodziło mi o to, że zapamiętanie człowieka, pamiętanie o nim to jest jego dalsze życie, chciałam żeby ta pamięć w tej książce jego życie przedłużała – wyjaśniała pani Magdalena Zawadzka podczas spotkania z dziennikarzami.

- Robiłam to również dla siebie, dla własnej terapii, dla uspokojenia się, dla zapamiętania, żeby wszystko to, co było dla mnie ważne przywrócić również w mojej pamięci – dodała.


Zobacz zapis video ze spotkania aktorki z dziennikarzami

foto&video: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>