przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

10.02 (piątek) Koncert zespołu Sekta Denta w Sandomierzu, godz.20

Styczeń 24, 2012 11:59 PM
Sandomierskie Stowarzyszenie Kulturalne zaprasza na koncert zespołu Sekta Denta, który odbędzie się 10 lutego 2012 r., o godz. 20:00 w sandomierskim klubie Lapidarium. Bilety w cenie 10 zł i 12 zł do nabycia w dniu koncertu.

Sekta Denta jest zespołem, który powstał na skutek przedziwnego kakofonicznego dysonansu pomiędzy ciszą i hałasem, czernią i bielą, chaosem i porządkiem. Posiadanie dwóch skrajnie różnych twarzy ludzkiej osobowości jest cechą naturalną i Sekta Denta wyraża ten stan poprzez muzykę – odrzuć swoją nadmiernie ukulturalnioną świadomość i postaraj się uczłowieczyć swoje najbardziej prymitywne instynkty.

Takie podejście do życia może stać się kluczem do szczęścia, istnieje także ewentualność, że jest to nic nie znaczący stek bzdur. W obu przypadkach jest to coś nad czym można się zastanowić słuchając muzyki Sekty Denta, ponieważ rozmawianie o muzyce i próba zdefiniowania jej nie zbliży cię ani na jotę do jej prawdziwej istoty.

http://www.myspace.com/sektadenta

video:Wolterniks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>