OKS Mokrzyszów triumfuje w Halowym Turnieju o Puchar Prezydenta (fotoreportaż oraz video HD)

Zimowy lider rozgrywek w klasie okręgowej drużyna OKS Mokrzyszów zwyciężyła w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Tarnobrzega. Zawody rozegrane zostały w niedzielę 23. stycznia w hali OSiR.

Zespół z Mokrzyszowa bez porażki zakończył udział w turnieju, notując 5 zwycięstw i 1 remis. Drugie miejsce zajęła również niepokonana drużyna OKS Wielowieś (5 zw., 1 r), zimowy mistrz rozgrywek w grupie A. Na trzecim miejscu zawody ukończył zespół Wspólnoty Serbinów (3 zw. 1 r, 3 p).

Za najlepszego bramkarza turnieju uznano Aleksandra Sito (OKS Wielowieś). Królem strzelców zostali wspólnie Adrian Marzec (Wspólnota Serbinów) oraz Krzysztof Haliniak (OKS Mokrzyszów). Tytuł najlepszego zawodnika powędrował do Macieja Wojnara z OKS Mokrzyszów.